www.sudzibas.lv Ekomob Krāpšana

Ekomob - Krāpšana

Pasūtījām uz firmu divus datorus. Samaksājam priekšapmaksu pilnā apmērā. Pēc nauda saņemšanas uz zvaniem neatbild, prece nav piegādātā norādītajā laikā. Visas šī veikala preces pazuda no salidzini.lv. Meklējam cietušos lai kopā celt krimināllietu policijā. Lūdzu rakstiet uz [slēpt]@fintecor.com lai apvienotos. Ir ekomob.lv interneta vietnes dublikāts - www.e-centrs.lv - visticamāk jaunais interneta veikals, kurš ir izveidots lai turpinātu krāpt.

20.05.2019

Fi

Tu Turkey901 20.05.2019

Bija taču jau iepriekš informācija un sižets TV, ka viņu vairs nav, PTAC parūpējās par to, lai viņi pazūd no salīdzināšanas platformām, principā, neatgūstama nauda!

Ba Baiba Reine 22.05.2019

Uzrakstiet lūdzu vēlreiz e-pastu - kur ar jums sazinaties, lai varam apvienoties!

Kr kristine 29.05.2019

Labdien. Mēs esam salasījuši grupu, kur kopīgi risina šo lietu. Ja vēlaties pievienoties mans nr 22368910

Ir Irina Muhina 06.08.2019

Sveiki. Uzrakstīju iesniegumu PTAC, neatbild arī uz viņu zvaniem un epastiem. Vai varu pievienoties arī ar savu lietu?

Fi fintecor 23.05.2019

Baiba, lūdzu dodiet ziņu ka ar Jums sazināties?

Ch chavii 27.05.2019

Esmu gatavs apvienoties un rakstīt iesniegumu! [email protected]

Sv Svetlana Smart 28.05.2019

Sveiki! Esmu arī viens no tiem cilvēkiem, kuri ir apkrāpti caur šo internetveikalu Ekomob.lv (SIA MKM)
Esmu gatavs apvienoties un rakstīt iesniegumu! +37127740535

Tu Turkey901 28.05.2019

Rakstat labāk patiešo uz profilu sūdzības autoram un nepublicējiet savu numuru publiskā telpā, ja negribat zvanus nakts vidū no visādiem izmisušiem tipiem un psihopātiem!

Mk mkpasts 01.06.2019

Sveiki!
Pasūtīju un apmaksāju datoru 08.05.2019. līdz šim ne ziņas, ne miņas. Labprāt pievienošos, lai atrisinātu šo nesmuku situāciju.
[email protected]

An Anatolijs2019 04.06.2019

Visticimak smartbox.lv vinu jaunais veikals

An Andrey888 20.06.2019

Man ari izskatas, ka smartbox.lv ir viņu jaunais kantoris. Policijai vajadzētu iedziļināti pārbaudīt

Tu Turkey901 20.06.2019

Atvērt jaunu uzņēmumu ar jaunu iveikalu un sākt visu no baltas lapas nav aizliegts, tas nav noziegums un policijai nav ko tur vispār pētīt.