www.sudzibas.lv Ekoēra Auto Gāzes iekārta

Ekoēra - Auto Gāzes iekārta

Pagājušajā gadā nopirku auto ar benzīna dzinēju un nolēmu uzstādīt gāzes iekārtu.Radio 2 radiotirgū izdzirdēju ''EKOĒRAS" reklāmu ,sazvanījos un norunājām konkrētu laiku. Aizbraucot norunātajā dienā atstāju auto Stabu ielā kur Ekoēra uzstada savas gāzes iekārtas un meistars Modris solīja,ka uzstādīs dažu stundu laikā un uzstadīs uzpildes vietu blakus dagvielas bākai.Atnākot pēc Auto meistari vēl ņemās ap automašīnu un ļoti steidzās darbus ātrāk pabeigt,jo itkā vēl viens autiņš viņiem esot jāaprīko šajā dienā kautkur vidzemes pusē.Pēc aptuveni stundas auto bija gatavs un man vajadzēja samaksāt 660 euro.Samaksāju naudiņu protams čeks vai kvīts netika izsniegta.Padomāju nu labi. Pienāca laiks ar auto braukt kopā ar meistaru pildīt Gāzi, lai var parliecināties, ka viss oki.Pildot gāzi dzirdēju tādu dīvainu šņākoņu zem Arkas kur tika izvadīta gāzes uzpildes trubiņa.Sakot meistaram ,ka kautkas nav kartībā vinš man aizrunāja pilnu galvu un teica,ka tam tā jābuut.oki.Tad aizrādīju ,ka tai vietā kur uzstadīja uzpildes korķīti bija nobersta krāsa kuru viņi piekrāsoja, kad bijām atgriezušies Atpakaļ servisā. Nākamajā gāzes uzpildes laikā gāzes šņākšna arkā kļuva spēcīgāka.Uzzvanīju Modrim un norunāju,ka viņš atbrauks pie manis un novērsīs nepilnības.Modris atbrauca pie manis manamā aukohola reibumā un ķērās klāt darbam.itkā sataisīja un atvadījāmies. 24.03.2015 nolēmu paskatīties kāpēc man bagāžas nodalījumā PAMATĪGS mitrums.Noņemot apdari bagāžas nodalījumā pamanīju,kad gāzes uzgalis, kas ievietots blakus degvielas uzpildes bākas korķim caur spārnu iejiet arkā ir pamatīgs caurums caur kuru bagāzas nodalījuma spārnā krājas ūdens un zeme. Sapratu,ka šie meistari ir ļoti neakurāti un nevaru celt īpašas pretenzījas jo čeku man Modris neiedeva ,sapratu,ka pabeikģu viņu darbu pats. :-( :-( :-( :-( :-( :-(!!!!! Pirms uzticiet meistariem savu autiņu pārbaudiet viņu reputāciju un kārtīgi pieņemiet viņu darbu un protams prasiet čeku!!!!. Daži foto pielikumā :

A Agix 05.04.2015

Šis ir Modris ..

L lpg 27.11.2017

Arī mēs dzirdējām par sūdzības rakstītāja nekaunību!Tjā 2015g. šis kungs strādāja LUKOIL sašķidrinātās gāzes bāzē,-kategorija apsardze.Un nevienam vien uzņēmumam ir mācējis izraisīt konflikta situāciju lai vēlāk izspiestu naudiņu.Kā izrādās par šādu slimīgu rakstura iezīmi tā dēvētais Agix iriepriekš beidzis savu darbu policijā...

G Gazens 12.03.2020

Varu apstiprināt, ļoti neprofesionāls serviss un rupja attieksme pret klientu, vainos visu un visus citus, tikai ne savu nepilnīgi paveikto darbu. Neiesaku.