www.sudzibas.lv Ekodienests Plus Nepareizi rēķini par apsaimniekošanu un komunālajiem

Ekodienests Plus - Nepareizi rēķini par apsaimniekošanu un komunālajiem

Pāris mēnešus atpakaļ mājā, kur īrejam dzīvokli, tika nomainīts apsaimniekotājs no Avotu Namiem uz Ekodienests Plus SIA. Sliktāku apsaimniekotāju neesmu redzējusi!

Rēķini tiek izrakstīti tikai mēneša 20-tajos datumos, piegādāti 3-4 dienas vēlāk ( rēķins par oktobri atnāca tikai šodien, 26.oktobrī), apmaksa jāveic līdz mēneša beigām ar draudiem, ja nesamaksās, tad rēķinās soda procentus. Bet tas vēl būtu tā...
Lielākā problēma ir tā, ka rēķinos visu laiku tiek norādīti nepareizs ūdens patēriņš - nosūti uz Ekodienestu Plus vienus rādītājus, rēķinā vienalga tiks norādīts divreiz augstāks patēriņš.
Un, par to, ka kāpņu telpas tiek tīrītas vienreiz mēnesī nav nemaz vērts runāt...

Nevar teikt, ka Avotu Nami ir ideāli, nu vismaz problēmu ar rēķiniem par apsaimniekošanu un komunālajiem maksājumiem nekad nebija - atnāca vēlākais līdz mēneša vidum un vienmēr viss bija korekti.

R

Komentāri (1)

. ..... 26.10.2010

No vilka skrējāt pie lāča atskrējāt. Skat, ka vel tas ekodienests ar Jūsu naudiņu nepazūd :) Par tādiem pat nav kam pasūdzēties. Pašvaldības namu pārvaldes vismaz Rīgas Dome kontrolē.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes