eko saloniņš - viedoklis

Caur kuponiem uzgāju šo salonu. I-netā nekādas atsauksmes neatradu, tādēļ paļāvos uz veiksmi. Ieraugot salona nosaukumu, nodomāju, ka beidzot tikšu pie latviešu meitenēm uzlikt gelishu.
Pirmais- jau zvanot uz salonu, lai sarunātu iespējamo laiku manikīram, bija sajūta, ka esmu iztraucējusi kādu ar salonu nesaistītu personu.

+ meistare pieņēma mani 20 min pirms norunātā laika, viņa bija rūpīga, arī nagus apstrādāja smuki un vismaz nebija sajūta, ka to dara pirmo reizi. Dāmas draudzīgas, neuzbāžas ar klačošanos

- salons oda pēc humpalu bodes, pelējuma. samērā bezgaumīgs, prasās pēc remonta- ņemot vērā, ka par pakalpojumiem viņi prasa tādu pašu maksu, kā kādi jauni, šiki saloni. salonā valda pilnīgs klusums tā ka ātri vien sāku žāvāties gan es, gan meistare. krāsu izvēle nekāda. dāmas savā starpā krieviski klačoja pa visu salonu. kā kādai iezvanījās mobīlais- nekautrējās uz 15 min pārtraukt darbu, lai pievērstos telefona sarunai.

J JayB 07.06.2012

Nu tad vēl paveicās, palasi par citiem kuponu pircējiem -viena palika bez matiem, otra - bez nagiem :D

Mans viedoklis - LABS salons nekādu 50 % atlaidi netaisīs -it seviški sūda portālos kā Zizu, orange uttttttttt. Viņiem tas nav vajadzīgs.

Kaut gan, manuprāt, cilvēks ar savām nacionalistiskajām fīčām neko labu naf pelnījis :DD