www.sudzibas.lv eko ltd nesūtiet logus šajā "uzņēmumā"

eko ltd - nesūtiet logus šajā "uzņēmumā"

Nekad nedomāju, ka rakstīšu šeit sūszību, bet jebkuram cilvēkam ir pacietības mērs!!! Cilvēki mīļie, ja negribat sev galvasāspes tad nesūtiet logus šājā "firmā". Izmērīt logus meistars atbrauc ātri, saka, ka pēc pāris nedēļām logi būs gatavi, atsūta rēķinu, kur jānomaksā avanss 50%. Un tad sākas ... ilgi ilgi ilgi ilgi un vēl ļoti ilgi gaidītais laiks. Pēc līguma logu izgatavosanas termins ir lidz 25 darba dienām. Pēc termina iztecēšanas jūs sākat uztraukties un zvanīt, jums atbild, ka viss kārtibā gaidiet, jo sezona un daudz darba. Paiet nedēļa, vēl viena jūs atkal zvaniet, jums saka, ka pārzvanīs, bet nepārzvana. Jūs zvaniet vēl un tad jums vispār pasaka - kaut kad būs. Pārdošanas speciāliste NATĀLIJA SUROVCEVA ir apkalpošanas "augstumos". Saka, ka naudu neatgriezīs un varat sūdzēties kur vien vēlaties. Kad pēc ļoti daudzām zvanīšanas reizēm beidzot tiek sarunāts, ka logus tomēr liks un noteikts laiks - cilvēks atprasās no darba - lai tik tos logus ieliek (pēc līguma termiņiem ja viss būtu kārtībā, tad cilvēks vēl atrastos atvaļin;ajumā un nebūtu jāatprasās no darba - jo mūsdienās ne vienmēr tu to vari izdarīt). Darbinieki atbrauc ar 4 stundu noakvēšanos jau vakarā. Tā kā logi tiek mainīti visā dzīvoklī - tad darbs ieilgs jau līdz vēlam vakaram, Logi tiek ielikti netīri, putekļaini, ļoti netīri izskatās vispār pēc lietotiem, palodzes nav pēc izmēriem. Darbinieki pēc sevis nesakopj visu. Jautā cik ilgi mēs gaidījām logus. Pēc mūsu atbildes saka, ka citi gaida arī ilgāk. Ka ļoti daudz neapmierinātu cilvēku ar šo firmu. Man ļoti žeļ, bet internetā pameklējot es atsauksmes neatradu. Ja būtu atradusi, tad noteikti nesūtitu logus šeit. Montāža drausmīga.

Inženieris 12.08.2014

Ielieciet "Montāža drausmīga" bildes.

J jusitis 08.09.2014

Jā, ļoti bēdīga pieredze ar šo firmu arī man. Pasūtījām dzīvoklim metāla durvis. Tiešām, uzmērītājs atbrauca ātri, līgumu arī noformēja bez kādas kavēšanās un arī 50% avansiņu paņēma. Un tad sākās. Pēc kādām dienām, kad bija pāri jau līguma termiņam, zvanīju atkārtoti, tieši tādi paši teksti - daudz pasūtījumu, nevaram paspēt. visādas atrunas, pat meli. Darbu izpildi pārliek no viena termiņa uz otru, tādēļ biju spiesta vairākkārt atprasīties no darba. Atpakaļceļa arī nav, jo avansa summa tad jāzaudē, gribat sūdzēties - tās ir Jūsu tiesības. Kad nu beidzot pienāca tā diena, tad atbrauca ar lielu nokavēšanos, meistari nebija pabrīdināti, ka fleksim vajadzīgs betona disks, darbi bija atkal jāatliek. Nākošā dienā atbrauca atkal ar kavēšanos, atsūtīti cilvēki, kas šādu darbu nebija veikuši, tādēļ ņēmās visu dienu, kādas stundas 8. Pēc tam protams neviens neko nesakopj, izņemot lielos būvgružus.
Nu, durvju montāžas kvalitāte ir tāda kā ir, par pašu durvju kvalitāti pagaidām nav ko iebilst, bet firmas attieksme vienkārši graujoša, tāda nekaunība un pofigisms. Nekad nedomāju, ka klients - pakalpojuma pasūtītājs var nonākt šādas situācijas ķīlnieka lomā.

Bija viena lieta, kas patiešām pozitīvi pārsteidza. No meistariem, kas bija krievu tautības jauni puiši, nedzirdēju visas dienas laikā nevienu "mātes vārdu" - par to viņiem tiešām RESPECT.

Tomēr ar šo firmu nevienam neiesaku, ja vēlaties pasargāt savu nervu sistēmu.

J juris124 28.10.2014

NEPASŪTIET logus šajā firmā - visi melo ! Naudu panēma 50 % no kopējās pasūtījuma summas un jau 2.5 mēneši pagājuši, bet pasūtījums vēl joprojām nav izpidīts . Dažreiz sakas ka * nākošnedēļ būs gatavi *, citreiz saka ka stikli sadauzīti, citreiz saka ka nav meistaru kas ielik logus, katru reizi cita atruna . Ja prasa naudu atpakaļ saka ka logi jau gatavi tikai vēl žūst ...
Pasūtījumu pieņem SIA* EKO LOGI UN DURVIS* bet ražotājs ir cits SIA - labā roka nezina ko dara kreisā . Iemaksāto naudu atpakaļ nedabūsiet, jo tā ir ierakstīts Līgumā, par katru nokavēto dienu maksās soda procentu tikai 0.1 % tie ir tikai daži centi .
Ja pasaka ka sūdzēžos, atbild * dariet to tās ir jūsu tiesības * ...

R renaro 25 04.12.2014

vācu parakstus pret to lai eko logus, promiseland zem viena viltus uzņēmuma, ar nederīgu atļauju tiktu slēgts, par klientu mānīšanu, patstāvīgu melošanu, pasūtījuma neispildīšanu un nekvalitatīvu ražošanu utt un darbinieku nelegālu izmantošanu pārkāpjot darba līgumu rupji

N nero 77 04.01.2015

Pilnībā piekrītu "juris124", man ir tieši tāda pat situācija.Vienīgā atščirība - šodien tiek pārkāpts 3. mēnešu gaidīšanas slieksnis!

N natalieko 05.01.2015

Es esmu neizmērojami nikna.
Mēs esam tie, kas veidoja arī Bez Tabu sižetu.

Logus pasūtījām 18.sept. Solīja ielikt 17. okt., līguma termiņš 23.okt.
Logi vēl nav.

Solīja montēt šodien un redziet, saplīsusi mašīna. Piedāvājām atrast auto, kas gan logus, gan montētājus pievedīs, jo vīrs šajā sakarā jau otro reizi ņem brīvdienu (17.okt. bija norunāts montāžās datums, tagad - šodiena), apnicis jau ņemt liekas brīvdienas (vīrs par šādām ņemtām dienām algu nesaņem, esam no tā zaudējuši 60 eur). Nē, redziet, jau sarunāts, ka viņiem tad brīvs.

Mums logi veci, pūš no visiem stūriem, dzīvojam ģimene ar diviem maziem bērniem. Absolūta necieņa, nepārtraukta maldināšana un melošana.

Es pat nezinu vairs, kur vērsties un kā to risināt. Tie, kam līdzīga situācija, rakstiet man - [slēpt]@gmail.com, varbūt varam iet vairāki pret šiem neliešiem.

C cylvāks 09.02.2015

Būs jāpapildina šis sarakstiņš arī man. Šis kantorītis bija atvēries arī Rēzekne. Izkartnīte skaista, cenas vilinošas, bet beidzās šis stāsts tāpat. Pasūtīju logu 30. septembrī un joprojām gaidu. Neviens tālrunis neatbild un pati filiāle arī vairs neeksistē dabā. Neatbild arī pārejās eko filiāles. Gali nav atrodami. Žēl! Būtu zinājis atsauksmes, ietu ar līkumu.

L loliita 08.06.2015

Клиенты, кого обманули или другими словами обокрали владельцы фирмы Eko Ltd, и кто желает писать заявление в полицию о мошенничестве, прошу отозваться и написать мне на майл [slēpt]@inbox.lv

T tranzistors 05.07.2015

Sūtīju logus 2013.gadā. Logos ir nepareizi izveidota drenāža, profils ir sasalis, logos ir ūdens, logi beigti. Pārbaudiet, ūdens iet mūrī, rodas pelējums, zem palodzes. Nauda nozagta, firma nav. Garantija 5 gadi, bet nav no kā prasīt.

I Inta78 17.07.2015

Pasūtiju logu septembrī, JOPROJĀM NAV un neatbild!! ZAGĻI!