www.sudzibas.lv EKL/LS UPS SIA Krāpšana Vergošana

EKL/LS UPS SIA - Krāpšana Vergošana

SIA EKL/LS UPS Kurjera darbs vispār neieteiktu ienaidniekam iet tur strādāt ja gribi iet tur strādāt tevi sagaida totāla izdegšana, ja gribi zaudēt veselību naudu un savu laiku un ja tev galīgi nav izvēles kur strādāt tad jā bet neaizmirsti kad par šito nenormālo darbu kurā tu nodegsi saņemsi kapeikas kāpēc esmu pārliecināts par saviem vārdiem tāpēc kad pats tur strādāju un izmocīju 3 mēnešus tālāk vairs nevarēja izturēt ja vēl turpinātu tur strādāt laikam nebūtu vairs starp dzīvajiem
un vēl viņi Sola labu albu bet neuzķeraties tas viš ir muļķības

F

Labdien!
Stājoties darbā katrs jaunais darbinieks mūsu firma tiek iepazīstināts ar savu algu un darba apstākļiem. Alga atbilst vidējai nozarē un pat nedaudz pārsniedz to. Darba apstākļi arī atbilst visiem normatīviem aktiem. Strādajot pārbaudes laika, ja kaut kas neapmierinā, katram darbiniekam ir tiesības pārtraukt darba attiecības nostrādājot tikai 3 darba dienas .Gribas piebilst, ka vairākums kurjeru strādā pie mums 5 un vairāk gadus. Uzskatām jūsu pretenziju par nepamatotam.

Ar cieņu,
EKL/LS Administrācija