www.sudzibas.lv EKL/LS (UPS) INFANTILS NEPROFESIONĀLISMS

EKL/LS (UPS) - INFANTILS NEPROFESIONĀLISMS

Ja paka no ASV Latvijā nonāk 2 dienās, tad UPS pakalpojumi Jums to piegādās 7 dienās!
Esmu absolūti vīlusies gan firmas ieinteresētībā gan viņu profesionālismā, darbinieki neapmācīti un slinki, un telefona sarunā prot tikai meklēt argumentus par neizdarīto.
Pasūtījumus no ASV neveicu pirmo reizi, bet šoreiz,atrodoties ārpus Rīgas nolēmu izmantot UPS pakalpojumus, tad nu lūk, pēc viņu pieprasījuma nosūtīju pa e-pastu pilnvarojumu, to nācās darīt divreiz gan 23.12(domāju būs bērniem dāvanas)gan 27.12(no dāvanām ne vēsts) un pārjautāt vai beidzot ir saņēmuši, tūlītēji samaksājot nodokļus pēc viņu aprēķina, viņi veselu dienu nebija spējīgi sazināties ar muitu,kad nu nākamajā rītā zvanīju atkal,tad man tika atteikts,lai zvanot vēlāk...
Pašai izņemt paku un nokārtot saistības ar muitu būtu prasījušas 2 stundas un diez vai Ls 7 degvielā būtu nobraukusi,šo summu samaksāju par viņu sniegto pakalpojumu!
Mīļie cilvēki-ejiet ar lielu līkumu UPS pakalpojumiem, jo viņi nestrādā cilvēku labā!!!!!

N