Eka Auto - krāpnieki

Paziņojums visiem, kuri vēlas īrēt mašīnas no EKA AUTO !
Gribētu Jums visiem paziņot tādu lietu. Nesen bija darīšana ar šo kompāniju. Bijām ieplānojuši jaukas brīvdienas mājās. Ieradāmies norādītā vietā, bet mūsu noīrētā mašīnas vietā mūs sagaidīja cita. Ne to ko pasūtījām. Paziņoja tikai par to kādas 10 min iepriekš, it kā esot saplīsusi. Teica, kad pēc pāris dienām būs gatava, tā arī nesagaidījām viņu. Protams ne kas cits neatlika kā piekrist. Iemaksājām visu naudu kā bija sarunāts un depozītu 70 eur. Nododot mašīnu depozīts it kā tiks atgriest skaidrā naudā. Brīvdienas bija galā gribējām nodot mašīnu, zvanam neviens neatbild, pēc pāris reizēm tiek atbildēts uz mūsu zvanu. Es šobrīd neesmu Latvijā, nevaru saņemt mašīnu un neviens cits arī nav. Ik kā bija jāpiezvana diena iepriekš un jāpabrīdina. Bet saņemšanas aktā skaidri un gaiši tika ierakstīts saņemšanas un nodošanas datums. Cilvēks kas ar mums runāja teica, lai mašīnu noliekam ilgtermiņa stāvvietā un atslēgas arī atstājam tur. Prasījām par depozītu, mums atbildēja viss kārtībā pārskaitīs mums uz kontu. Pagājušas jau 3.nedēļas un nekāda ziņa nav. Uz zvaniem un īsziņām neatbild.
Tāpēc mīļie lūdzu uzmanieties no viņiem!

X