Eirosecond veikali - Cenas

Iegaju ar draudzeni seconda un biju shokets. Lietoti apavi maksa no 10 lidz pat 40 Eiro. Pilns debilisms. Internetaa var 2-3 nopirkt. Aadas jakas maksaja lidz 60-70 eiro. Vai viniem nav kauns? LIETOTAS PRECES tacu. Nezinu kada viniem ir logika. Varbut aizmirsa ka ar lietotam preceem tirgo vai nu domaa ka viniem ir modes nams. Un ja nopirksi tadu jaku vai apavus un uzreiz nepamaniisi defektu tad atgriezt nevareesi. PAR TADU NAUDU VINIEM IR JADOD GARANTIJAS TALONU VISPAAR. Sarkanai cenai uz jebkuru lietotu preci ir jabuut ne vairaak ka 5 Eiro. Neiesaku tur laiku tereet un pasi vairs nekad neiesim tur. Protams ir bikses par pieejamam cenaam bet dargaaki par 10 eiro arii ir sastopami.