www.sudzibas.lv Eiromaja Piekrāptais klients

Eiromaja - Piekrāptais klients

Uzmanieties no Agneses Egles solījumiem mob.tel. xxxxx272. [slēpt]@eiromaja.lv
!!!pēc paraksta saņemšanas un naudas parskaitīšanas šis niecīgais cilvēciņš vinkārši ignorē tel.zvanus un ja nu Jums izdosies sazvanīt pēc kāda laika, tad dzirdēsiet ka nekas nav bijis solīts un apsolīts!

M Māris 13.10.2010

Tiešām skaistule.

G Gejs 13.10.2010

Vīrietis izmūk no cietuma, kurā pavadījis pēdējos 15 gadus. Viņš ielaužas kādā mājā, meklējot naudu un ieročus, un ierauga jaunu pāri gultā.

Viņš pavēl vīrietim izkāpt no gultas, piesien viņu pie kresla. Kamēr sien sievieti pie gultas, viņš uzkāpj uz viņas, noskūpsta viņas kaklu, pieceļas un aiziet uz vannas istabu. Kamēr viņš ir tur, vīrs saka savai sievai:

"Klausies, šis vīrietis ir izmucis noziedzinieks, paskaties uz viņa drēbēm! Viņš droši vien pavadījis daudz laika cietumā un sievieti nav redzējis gadiem. Es redzēju kā viņš noskūpsta tavu kaklu. Ja viņš vēlas seksu, nepretojies, nesūdzies, dari visu ko viņš tev liek. Apmierini viņu kaut cik viņš arī būtu pretīgs. Šis vīrieties droši vien ir ļoti bīstams. Ja viņš kļūs nikns, viņš mūs nogalinās. Esi stipra, dārgā. Es tevi mīlu."

Uz ko viņa sieva atbild: "Viņš neskūpstīja manu kaklu. Viņš man čukstēja ausī. Viņš man pateica, ka viņš ir gejs, tu viņam likies piemīlīgs un pajautāja vai mums ir Vazelīns. Es pateicu viņam, ka tas ir vannas istabā. Esi stiprs, dārgais. Es arī tevi mīlu!!"

N normālais 22.01.2011

Klausies, Andri, ko tad viņa Tev īsti solīja -- jauku uzdzīvošanu?