EIRO- Lizings

Ja kaads veelas nopirkt masiinu ir lieki 50Ls dodaties drosi uz EIRO- Liizingu, tur juus mutiski apvaardos un juus kaa mulcis viniem samaksaasiet naudinu, par to ka vini itkaa ir nokaartojusi, juusu liizinga papiirus, bet patiesiibaa tie papiiri ir tikai baigais bulsit.... Peec tam kad buusiet samaksaajusi so naudinu, (naudina tiek apreicinaata % no summas kuru tu veelies nemt, bet ne mazaak kaa 50Ls) TAD tikai juus aizvediis uz iisto vietu kur var dabuut iisto krediitu (kaa manaa gadiijuma pie Hansa bankas diilera), un tur jums prasiis darba vietas izzinu par nostraadaato periodu, algas daudzuma izdruku no bankas. iiisaak sakot neielaidieties nekaados dariijumos ar EIRO- lizingu, tur cilveeki maak labi apvaardot, teikt ka naudina buus un nebuus nekaadu probleemu, bet patiesiiba taa visa ir tikai cilveeku cakareesana. Ja veelateis naudu ejat uz banku, tur juus vismaz neapcakarees. Ja gribat taapat vien atdot naudu, atdodiet man. Ceru ka maaciisieties no manas pieredzes.

V Valdis 16.10.2008

Es, vecīt, negribētu Tev piekrist! Es arī esmu viņu kients turklāt ne vienu reizi vien, un nekā tāda, ko tu tur raksti nav. Visu laipni paskaidro, piedāvā labāko variantu, man patika. Neviens nekādu naudu neprasa par neko. Dabīgi viņi padara savu darbu. Menedžeris man izteica lizinga piedāvājumu un vai nu es piekrītu vai ne. Nosacijumi man bija OK. Vislabakais, kas man patika, ka cilvēki tur ir baigi pretimnākoši, ko nevaru teikt par citiem kantoriem. Ja kaut ko nesapratu, tad forši izskaidroja. Tā ka par šo iestādījumu varu teikt tikai to labāko!

A ARNiiiC 17.08.2009

Pilnīgi piekrītu, es arī ņēmu mašīnu caur viņiem. Viss bija OK. Pašam sanāktu normāla čakarēšanās...
...it sevišķi fakts ja tu pērc savu pirmo auto, normāli zinoši džeki respect=)