Eiro ieviešana - Eiro ieviešana

Uzdodot jautājumu Finanšu ministrijai "Kāds man vienkāršam Latvijas iedzīvotājam būs labums no eiro ieviešanas?" saņēmu šādu atbildi:
Atbildē vēlētos sākt arī ar vienkāršāku pretjautājumu, kas ir katra dzīvē - vai kāds var iepriekš zināt, par kādu cilvēku izaugs tikko dzimis bērns? Vai viņš būs čakls un uzcītīgs? Vai viņš rūpēsies par saviem vecākiem vecumdienās? Ļoti daudz kas būs atkarīgs gan no vecāku audzināšanas, gan no apkārtējās vides un citiem faktoriem.
Eiro ieviešanas projekts ir visnopietnākais valsts ekonomiskais projekts pēc Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā. Iestāšanās ES jau ir devusi ievērojamu ieguldījumu Latvijas ekonomikas izaugsmē un iedzīvotāju labklājības pieaugumā salīdzinot ar scenāriju, ja Latvija būtu palikusi ārpus ES.
Pievienošanās eirozonai tālāk sekmēs ekonomikas izaugsmi un, pastarpināti, arī visu iedzīvotāju labklājību. Tā, pirmkārt, palīdzēs ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem ar iespēju gūt darbu ar labu samaksu, samazinās bezdarba līmeni, palielinās budžeta ieņēmumus, lai varētu nodrošināt pensiju fonda stabilitāti un pensiju indeksāciju, darba samaksas palielinājumu budžeta sfērā strādājošajiem un sociālo pabalstu reformas, lai atbalstītu tos iedzīvotājus, kas objektīvu iemeslu dēļ nevar sev nodrošināt cilvēcīgus dzīves apstākļus.
Izšķiršanās tagad – vai pievienoties eirozonai uzreiz, kad Latvijai ir pirmoreiz iespēja saņemt uzaicinājumu, vai gaidīt uz vēl kaut ko, nezinot, vai jauns uzaicinājums var tikt izteikts vēlāk, ir svarīga izšķiršanās par to, vai Latvija vēlas turpināt tuvoties Eiropas labklājības līmenim vai doties kaut kur citur?
Šobrīd līdz eiro ieviešanas mērķa datumam ir atlicis nedaudz vairāk par vienu gadu. Šo laiku varam izmantot tā, lai kopīgi rastu tos ceļus, kā visefektīvāk ieviest jauno, vienoto Eiropas valūtu. Mūsu tuvo kaimiņu - igauņu, kā arī slovāku, slovēņu pieredze mums lieti tajā noder. Vēl š.g. novembrī igauņi savās aptaujās sniedza 63% atbalstu

Secinājumus varat izdarīt paši, taču skaidri redzams, ka nekāda labuma no eiro ieviešanas nav

K

N nadezda111 27.12.2012

Kā vienmēr, rinķī apkārt parunāja, bet atbildi tā arī skaidru nesniedza, kā vienmēr :D

B Balta_Puma 27.12.2012

Kādus labumus esi devis valstij?

> Balta_Puma

Kādu labumu šī pašreizējā "valsts" ir pelnījusi, kas būtu tai "jādod"?

> smīkņa

Tieši tā - ne man, ne maniem tuviniekiem šī "valsts" pilnīgi neko nav devusi. Atšķirībā no tā, ka ar varu paņēmusi / atņēmusi / nolaupījusi ir daudz vairāk, nekā tu un taml. "smīkņas" ir spējīgi iedomāties.

Personīgi man un maniem tuviniekiem, tieši tāpat, kā absolūtajam vairākumam šīs pašreizējās "valsts" iedzīvotāju, pietrūkst tādas Valsts, kura patiešām būtu savu iedzīvotāju cieņas un atbalsta (jebkurā izpratnē) vērta.

To, ko esmu darījis (un arī joprojām daru) "lai te būtu labāk", šī pašreizējā "valsts" ir konsekventi centusies iznīcināt, vai vismaz totāli ignorēt. Savukārt, ņemot vērā tavu publiski deminstrēto zombijfana "pozīciju" attiecībā pret šo pašreizējo "valsti", kā arī ņirdzīgi nievājošo attieksmi pret tiem Cilvēkiem, kuri (atšķirībā no tevis un taml. "smīkņājošiem" nīkuļiem) tomēr nebaidās "turēt taisnu muguru" un atļaujas "pazemīgi neklanīties" šai "valstij" - tu no tā visa (arī personīgi manis darītā, t.sk.) absolūti neko nebūsi spējīgs ne saprast, ne arī pietiemami objektīvi novērtēt. Bet - ja nu tu kādā "pārskatāmā perspektīvā" tomēr riskētu kļūt par normālu Cilvēku, izvēloties vairs neturpināt būt šīs "valsts" zombijfans - pirmkārt un galvenokārt tev būtu lietderīgi pārstāt melot gan sev, gan citiem. Protams, ja jūties uz to vispār spējīgs un arī gana "motivēts"... ;)

Ausainītis 27.12.2012

Līdz ar lata zaudēšanu?frī valsts suverenitāte arī būs zaudēta. Līdz šim es nevarēju saprast, kas bija tie, kuri ziediem rokās sagaidīja krievu tankus. Tagad man ir saidrs, viņu mazbērni ir tie, kuri ved valsti eirobezdibenī.

"Pa punktiem", tātad (t.i. - priekš īpaši truliem personāžiem):

1. tava "nesaprašana", "ņerkstēšana" taml. intelektuālā deficīta izpausmes ir tikai un vienīgi tava privātā problēma / atbildība, nevis jebkura cita Cilvēka kompetence.

2. Kā jau bija nepārprotami pamanāms arī iepriekš - tu neesi spējīgs apjēgt ne to, ko nozīmē "taisnas muguras turēšana", ne arī jebko citu, par ko tev nav absolūti nekādas nojausmas.

3. To, ka tu neesi spējīgs ne apjēgt, ne gana objektīvi novērtēt tevis pieprasīto informāciju, esi apliecinājis tu pats, nu jau atkārtoti - tas nav vēl papildus īpaši "jāzina".

4. Ņemot vērā iepriekš minēto - tavi atkārtotie pieprasījumi "nu tāpat uzrakstīt" par to, ko absolūti neesi spējīgs saprast, ir tik pat uzjautrinoši, cik nožēlojami - nenāk ne prātā "apmierināt tavas īpašās ņerkstuļa vajadzības", ne "nu tāpat", ne arī "konkrēti". Savukārt, tava vēlme sevi identificēt ar "citiem cilvēkiem, kas gan jau arī šo diskusiju lasīs", ir loģiski saprotama, bet - totāli "garām kasaei": neglaimo sev velti - tu patiešām neesi jaudājis līdz tam "izaugt", vismaz "uz tekošo momentu". Tieši tāpat, kā tu neesi tā vērts, lai saņemtu tevi interesējošo informāciju vai jebko citu, ko pieprasi - neglaimo sev gluži veltīgi. ;)

5. Personīgi man (visai iespējams - atķirībā no tevis un taml. "lojālpatrEJotiem" / pašreizējās "valsts" zombijfaniem) nenāk ne prātā būt šīs pašreizējās "valsts" / politiķu vietā: tiem, kas Latviju ir padarījuši par šo pašreizējo nožēlojamo Muļķu Zemes SILES "valsti", pašiem arī pienākas "izstrēbt pašu savārītos sū#us". Protams, kopīgi ar tevi un taml. šīs pašreizējās "valsts" zombijfaniem, tā ka - "meklē lielo karoti" un sāc "smīkņādams" palēnām strēbt no viena gala. ;))) Savukārt, man absolūti nav "saistoša" tava "ņerkstēšana" par to, kas tev "nepatīk"s, šķiet "nelāgi" u.t.t. - neglaimo sev velti: tu absolūti neesi tā vērts, lai tavas "īpašās vajadzības" un taml. "ņerkstēšanas" kaprīzes VISPĀR tiktu uzklausītas (kur nu vēl - pat respektētas). ;)

P.S. Nav absolūti nekādas motivācijas turpināt šādu "komunikāciju pa tukšo", dēļ tam - "atšujies, nīkuli", kā ir sacīts.

> smīkņa

Skat. "P.S." iepr. komntārā.

Skat. iepr. komentāru.

Y YoYo 28.12.2012

Tipisks jefiņš (profils)!
Tev uzdeva konkrētu jautājumu: KO TIEŠI ŠĪ VALSTS TEV IR ATŅĒMUSI??!!!
Ko tu jefiņ esi devis valstij... padomā par to!
Un pats formulējums jau ir glups: KO VALSTS MAN IR DEVUSI!!
A ja runājam, ko valsts TEV ir devusi - nu kā minimums bezmaksas pamatizglītību!
Bērna vecumā arī bezmaksas medicīnisko aprūpi!
Mums ir policija, mums ir VUGD un citi dienesti, kas sniegs palīdzību bez maksas!
Visbeidzot šeit ir visnotaļ pieņemams dzīves līmenis, šeit nekaro ir demokrātija!
Aizbrauc uz Afganistānu vai Sīriju, jeb kādu Āfrikas valsti... un tad varēsi virināt maizes kasti!
Kur tādi rodas... te dzīvo un vēl atļaujas slikti izteikties par savu DZIMTENI!
Brauc prom mēsl ... neviens ar varu te netur!

M mja 28.12.2012

cik tupa tauta, tik tupi komentetaji, youyou, rouzij! mulku zeme :DDD

K kaspars222 12.03.2013

Nu dēļ šitādiem muļķiem, kuri atbalsta Latvijas izzagšanu mēs arī dzīvojam tādā sūdu bedrē.

S sanene 12.03.2013

Nu cik esmu iegājusi galvenais eksperts šajā profilā ir smīkņa, kura par visiem visu zina labāk. Man patika šorīt no rīta teiktais Žaklinas Cinovskas teiktais radio SVH -eksperti saka, ka tauta dzīvo labāk. Bet tauta to nesaka- bet tauta, jau nav eksperti. Acīm redzot - smīkņa ir eksperts