Einhell - Einhell

Einhell pārstāvis Latvija provento apgalvo saviem klientiem, ka viņa tirgotā prece nav ražota ķīnā un ir nenormāli kvalitatīva.
Izrādās tāda pati prece , kā visas citas, tikai dārgaka cena... un rezerves daļas arī nevar dabūt, ja kas saplīst....

uz visa viņu pardodamās preces iepakojuma ir rakstīts "made in P.R.C' , šie burti nozīme "ķīnas tautas republika"

šai saitā ir apraksīts par Einhell ražotnēm ķīnā

http://www.toolcobber.com.au/manufacturers/power-tool-manufacturers/einhell-power-tools/

man personiski viņi centās pardodt dīzeļ degvielas sūkni( kas paredzēts tikai dīzeļa pumpēšanai)

bet man vajadzēja benzīnu pumpēt, izrādas ka ar degvielas sūkni pumpēt benzīnu ir bīstami dzīvībai, jo suknis savienots ar elektrodzinēju, kur plust cauri degviela un var notikt explozija

šis tirogotajs nejēdz ,, ko pats tirgo!!!!!

Komentāri (8)

P prātīgs 08.10.2013

Pilnīgi meli, ko te raksta.
Provento veikalā vienmēr ir teikts un gari stāstīts, ka pārsvarā visas preces tikai ar maziem izņēmumiem ražo Ķīnā. Tikai ar to atšķirību, ka brends, vai tas ir Einhell, Honda, Nike vai kāds cits nodrošina kvalitāti savai produkcijai, vienalga kādā valstī tas ražots. ( kaut vai Vjetnamā)
Honda, Nike, Makita, Puma, JBL un daudzus citus pasaulslavenus brendus ražo Ķīnā.
BMW ražo Kaļiņingradā, VW laikam bija Polijā un kur tur vēl ne!! Un tagad gānīsim BMW??????

Par degvielas sūkni, -
1) Tas nav Einhell produkts,
2) Provento mājas lapā skaidri pateikts, ka šie sūkņi, tāpat kā visi tie nenosakāmas izcelsmes pārējie Latvijā tirgotie šāda tipa sūkņi NAV PAREDZĒTI VIEGLI UZLIESMOJOŠU ŠĶIDRUMU SŪKNĒŠANAI. Un Provento laikam ir vienīgie Latvijā, kas to pasaka un paskaidro.

Pats regulāri iepērkos Provento, un zinu, ka tur zinu, ka tā ir beidzot viena no nedaudzajām vietām, kur neapčakarē.

A andrrim 13.10.2013

pirmie iespaidi Einhell 33/60S : KVALITāTE-tIPISKS ķīNIETIS: transporta ritenis šaurs un maziņš, sprust katrā bedrīte, nerunājot par uzartu zemi. Parvietot visp. probl., ja apakšā nav ASFALTS !! Viss grab un ļurinās, kautkaadi trokšni jauni, vienubrīd starteris noklemmeja, peec dalējas izjaukš. salabojās. Cerams ka 2 gadu laikā nojugsies pavisam-varēšu atgot atpakaļ !

A andrrim 13.10.2013

vai tik gudrais123 nestrādā provento ? :-)

P prātīgs 20.10.2013

Izskatās, ka šeit atkal parādījies viens profesionāls sūdzību rakstītājs.
Šīs Einhell frēzes ir ļoti labas, jo pašam tieši tāda ir. Lietojam apm. 5 gadus. Nekādu problēmu. Ritenītis šai frēzei ir LIELĀKS un PLATĀKS par daudziem analogiem un tāpēc viegli to pārvietot. Būs vien vairāk jānodarbojas ar fizkultūru!!

Ja kaut kas nav kārtībā un liekas, ka tā ir ražotāja vaina, tad noteikti vajag šo darbarīku aizvest uz Provento. Viņiem tiešām garantija labi strādā, jo to nodrošina vācieši, tikai ja vien paši neesat salauzuši.

Pēdējo gadu laikā daudz ko esmu nopircis Provento tieši no Einhell un lietoju. Varu teikt, ka nav vajadzības pirkt dārgos brendus, kas tāpat ražoti Ķīnā. Einhell ir ļoti kvalitatīvs brends par zemāku cenu.

Rezerves daļas no Einhell VISAS VAR DABŪT, ja vien ražotājs vēl ražo šo preci. Daudzas detaļas ir arī saderīgas. Tāda rezerves daļu politika ir visiem brendiem.

P.S. Šis saits pārsvarā ir vieta, kur MELOT, APMELOT un GĀNĪTIES!!

Kas var būt saldāks par konkurentu nekontrolētu nomelnošanu, pie kam PINĪGI ANONĪMI! URĀĀĀĀ! Tipiska vāju cilvēku pazīme...

ŠIM SAITAM KOPUMĀ NAV NEKĀDAS OBJEKTIVITĀTES. POLIGONS KUR IZGĀST SAVU SAKRĀJUŠOS PROBLĒMU ŽULTI PĀR JEBKURU LATVIJĀ..

A andrrim 23.10.2013

TO prātīgs:
Man atkal izskatās, ka PRĀTĪGS būs kāda Einhell tirgotāja radinieks :-D.
1/ man po.. kādi ritenīši ir citiem daiktiem! nopirku šo dzelzi, lai 63 gados ar sapošu muguru nebūtu lāpstu jācilā! principā frēze šo jautājumu arī atrisina- ja nav jāparvieto uz blakus vagu nesot to izstieptās rokās!!! domāju, ja daikts neizjuks, piekonstruēšu pāris piemērota izm. papildritenīšus.
2/ aizvest uz Provento; līdz Prov. man kādi 70 km + pirku ne tur, bet Krūzā.un smgā auto, kur viņu ielikt, arī nav!
3/pats motorīts, iesp, ir norm., bet tas kas zem viņa - apm. kā es butu savā pagrabā būvējis :-).
PS.- par to, ka reduktorā arī ir eļļā, kuras līmenis jāpieskata un brīžam jānomaina - pieminēts vienīgi lapiņā kur sabildētas visas skŗūves: ...must be checked if there is enough oil at pos. A and B ---+ pie tam B parādīts nepareizi + ne eļļas līmenis. ne marka nav zināmi !!!
+vēl; ar tādas kvalītātes šķīvi, kāds ir uz motora ass (līdzīgs smilšpapīram + tur bŗīva pieja smiltīm, dubļiem) - siksna divus garantijas gadus toč nenodzīvos. Ja nu vienīgi nolikt plača vidū un priecāties :-).

P prātīgs 16.09.2014

Labdien.

To Andrim:

Atvainojiet, bet Krūzā mēs savus Einhell netirgojam. Tikai pie mums Biķernieku ielā 58, Rīgā. Ja Jūs būtu pirkuši pie mums, viss tiktu izskaidrots un parādīts, jo pilnīgi visu tehniku iedarbinam klienta klātbūtnē un nokonsultējam, kas un kā jādara.

Nepieciešamības gadījumā nodrošinam piegādi visos virzienos.

Garantijas termiņš ir stingrā saskaņā ar likumdošanu, - privātpersonām 2 gadi.

Einhell dārza frēzes ir labas kvalitātes un par noturību ilgtermiņā nav jāuztraucas.
Saņēmām ziņu no kāda mūsu pircēja, ka viņš pamanījies uztīt uz nažiem armatūras stieni tā, ka naži apstājušies un sajūgs sācis slīdēt. Ar fleksi atbrīvojis un frēze strādājot joprojām nevainojami.

Ar cieņu
PROVENTO komanda

Oberst Herzog 16.09.2014

Einhell - Einsatz gruppen der Sicherheitspolizei und des SD, сокр. EGr, рус. «целевые группы», «группы развёртывания») — военизированные эскадроны смерти нацистской Германии, осуществлявшие массовые убийства гражданских лиц на оккупированных ей территориях стран Европы и СССР. Играли ведущую роль в «окончательном решении еврейского вопроса».

H Helena Uda 25.05.2017

кто о чем а вшивый о бане !

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes