Einārs Ieviņš - ģimenes ārsts

situācija gaužam vienkārša
mēģināju pus dienu sazvanīt savu ģimenes ārstu Einaru Ieviņu ,lai pierakstītos uz apmeklējumu, nekas nesanāca . nolēmu iet nākamās dienas rītā un gaidīt pieņemšanu rindā bez pieraksta. kad dr.kungs jautāja ko es te gaidot ,atbildēju ka esmu slims un gribu daktera konsultāciju, uz ko dr.kungs atbildēja ka bez pieraksta nepieņemot . kad oponēju teikdams ka sazvanīt nav bijis iespējams viņš bez emocijām sacija ;jā' tas ir iespējams jo vakar māsiņa esot bijusi viena; bet tik un tā bez pieraksta nepieņemšot
KĀ LAI TIEK PIE SAVA ĢIMENES ĀRSTA , JA BEZ PIERAKSTA NEPIEŅEM UN PIERAKSTĪTIES NAV IESPĒJAMS

O

O ogresnaba 15.03.2013

diemžēl biju vienīgais apmeklētājs tajā brīdī

C Cilvēks Parastais 25.01.2024

Pilnībā piekrītu. Sazvanīt var tikai darba laikā un ārsta attieksme nav no tām labākajām. Ir bijis jāstrīdās ar māsiņu. Ir bijis jāgaida aiz durvīm 45 min pāri vizītes sākuma laikam kad iekšā var dzirdēt, kā Einārs ar paziņu pļāpā par sadzīves lietām.
Cenšās palīdzēt, bet vairāk gan spiež uz zāļu izrakstīšanu, kā uz to lai iedziļinātos problēmā. Ir bijis ka piesaku, ka ir vairākas lietas, kuras vēlos izrunāt uz ko man viņš atbild, ka tad ir ļoti ātri tām visām jātiek cauri, tā vietā lai pavilktu vizīti garāku uz tiešām uzklausītu.
Einārs nekad nav izrādijis inicitīvu un aicinājis mani pašu uz vizīti, poti, vai asins analīzēm.
Receptes gan parasti izraksta, ja tādas prasa. Kopumā iespaids negatīvs un vēlētos lielāku iesaisti no šī ārsta.