Einārs Grīva - Krāpšana

Cienījamais Einārs Grīva ir melis un viss viņa stāstītais ir absolūta fantāzija, ka nezin kur tur ir baigie sakari un tā joprojām, izgudro visādas pasakas, lai izkrāptu naudu it kā ceļam... Uzmanieties, ja redzat vai tiekaties ar Eināru Grīvu!

I Inga 24.08.2010

Tas ir tas 40 gadigais?? lidzigs kurmim?

B Baņķieris 24.08.2010

Jā, tas ir tas pats pediņš kurmis. Man gan viņš neko nemēģināja izkrāpt, bet ar "patiesu interesi" apņēmās atrisināt manu parādnieku problēmas, izfantazējot stāstiņus, kā viņam līdz piektdienai ienāks nauda, utt. Dienu pirms termiņa vēl piezvanīja, un šausmīgi atvainojās, ka nauda vēl kavēsies 3 dienas. Lieki teikt, ka pēc 3 dienām viņa telefons bija izslēgts.

I Inga 25.08.2010

un ko vins grib ar to panakt?

V Vardīte 08.04.2011

Cienījamais Einārs Grīva vēlās piesaistīt sev cilvēkus un vēlas gūt, ja var, arī kādu materiālu labumiņu. Atvainošanās neko daudz nemaksā, bet piesaistīšana sanāk.
Patreiz redzes laukā viņam ir krīzes centra izveides projekts. Ja tāds cilvēks kļūst par vadītāju, tad kas tur sanāk galu galā. Labi būtu, ja tas nebūtu īstenībā.
Jebkuras viņa stāstītās lietas nekādi neklapē kopā. Uzmanieties, ja redzat vai tiekaties ar Eināru Grīvu!

V Vardīte 09.04.2011

Eināram piemīt tā kā pozetīvais tēls, bet cik tas ir pozetīvs? Viņš pieķerās kā dadzis pie kleitas. Bet ko tālāk. Es saku, .. tiš, tiš lāga dvēsele.
Naudiņu gan šim cilvēkam nedodiet, jo nezinam kādiem mērķiem tā tiks izlietota.

N Nauris 25.04.2011

Šis mērglis ir vienkārši šausmīgs - viņs uzdodas par slavenu politiķu radinieku!!! Arī mani centās appist :O briesmas. Baidieties!

H hmm 25.04.2011

Jā šis cilvēks arī mani gribēja izādelēt, tipa viņš zina visus banka vadītājus utt!

W wwwww 25.04.2011

Ja kadam ir pretenzijas sudziet tiesa. Laujiet cilveka dzivot un but un mainities paradit no labas puses, nekad cilveku nezlabos ja norada pagani . ticu ka ir cilveks mainijies . daudziem ir palidzejies .esmu viens no tiem kas palidzeja izklut grutibam, liels, liels paldies einar

M Martins 25.04.2011

Jāsaka viņam paldies par rozā briļļu noņemšanu! Nākotnē būšu aizdomu pilns ;)

W wwwww 25.04.2011

pirms sodat .padomajiet ko pasi darijusi vai civekos

L lala 26.04.2011

Šis cilvēks ir melis pidars, mani apčakarēja arī! Viņam vieta ir cietumā!

M Martins 26.04.2011

Redzkur raksts par shamo dienā 1997. gadā:

L lala 27.04.2011

Viņam nav vecāku, bet man dirsa, ka ir

M Martins 27.04.2011

Man viņš teica, ka viņu ir uzaudzinājusi viņa krustmāte Ilga Kreituse :D like sad case...
Butiba viņš ir aktieris, kas labi māk melot. Saka Tev visu to ko vēlies dzirdēt - patiesība ir skarba, nekas nav tik perfekti kā izklausās.
Arī tiesā viņu nevar sūdzēt, jo trūkst pierādījumu un nav lielas jēgas. No tādiem Rasputiniem kā viņš ir jāuzmanās, esiet uzmanīgi! Nākotnē ne tādi vien krāpnieki jūs centīsies appist. Viņi ir gan biznesā, gan pilitikā, gan arī jūsu paziņu lokā...

H hmm 27.04.2011

Viņam mājās bija pakārtas apdirstas trusenes:D dzīvoklis ļoti nekārtīgs, cūku kūts, bailis pat ieiet viņi dzīvoklī

I Ieva 27.04.2011

Tiešam izskatās pēc urlas.

W wwwww 27.04.2011

laikam daudziem kas nav darit .apruna raksta visadus lietas kas nav

X XxX 28.04.2011

Viņš degs elles liesmās! Žēl ka tev nav Irāna, kur par meliem var nocirst roku utml. Lai nolādēts ir šis Einārs Grīva :D

W wwwww 28.04.2011

dievis katris pec nopelniem sodis. neskaties citiem acis skabarga, esvi neredz balki

V Vala 28.04.2011

Šis losis Einārs Grīva mani apčakarēja, bet zinu, kur viņš dzīvo! Dabūs pēc nopelniem