www.sudzibas.lv Ehrle Kas deva šādas iestādes būvniecības atļauju tik tuvu dzīvojamajām mājām???

Ehrle - Kas deva šādas iestādes būvniecības atļauju tik tuvu dzīvojamajām mājām???

Dzīvot blakus Ehrle pašapkalpošanās automazgātavai ir veselībai bīstami! Lieta tāda, ka kādu laiku atpakaļ blakus jaunam un ne pa visam lētam dzīvokļu kompleksam Juglā kaimiņos parādījās šī neciešamā vieta. Tikai dažu metru attālumā no dzīvokļa logiem 24h/7 notiek mašīnu mazgāšana ar sazin kādām ķīmiskām vielām, ka nav pat iespējams atvērt logu, lai pavēdinātu telpas. Un, lai nemazinātu slikto iespaidu, tā ir arī jauniešu tusiņu vieta brīvdienās - it sevišķi nedēļas nogalēs pa naktīm - šoferis mazgā mašīnu - uzgriež mūziku uz visu skaļo, kamēr pārējie biedri skaļi sakliedzas savā starpā, apčurā turpat visus stūrus un ierauj savus kokteilīšus...Kas dod atļauju šādiem projektiem tik tuvu dzīvojamām mājām- reāli daži metri un pa vidu pieticīgs stiepļu žogs?! Jo reāli gaisā virmo sazin kas un elpot nav iespējams.. vai cilvēkiem, kas dzīvojuši te vairākus gadus, jāpamet savas mājas, lai bērni neizaugtu ar veselības problèmām?

X