www.sudzibas.lv Eholotes.lv Slikts serviss

Eholotes.lv - Slikts serviss

Sveicināti makšķernieki un laivu īpašnieki!
Vēlos padalīties par savu bēdīgo pieredzi ar laivu aprīkojuma veikalu eholotes.lv un personīgi Mārtiņu balodi kurš sevi pozicionē kā ļoti zinošu un pretimnākošu spečuku, bet tas ir līdz brīdim kamēr runa nav par garantijas remontu aprīkojumam kuru viņš ir notirgojis un kuram garantijas laikā ir atklājies rūpnīcas defekts, brāķis vai arī Mārtiņa baloža noklusēts fakts, ka piemēram Daugavā nedrīkst izmantot saldūdenim paredzētus elektromotorus, jo kā izrādās Daugavā ir sālsūdenī un garantijas remontu var atteikt tieši šāda iemesla dēļ. Mans gadījums bija tieši saistīts ar sālsūdeni Daugavā, Mīlgrāvja kanālā, Ķīšezerā, jo tieši šīs ir manas visiecienītākās copes vietas.
Elektromotoru (Minn Kota Terrova, vērtība aptuveni 2500 eur) kuru iegādājos veikalā eholotes.lv pēc Mārtiņa baloža ieteikuma, kurš bija lietots aptuveni 6 mēnešus (no 2019 gada maija līdz oktobrim) no motora korpusa sāka izdalīties rūsas šķidrums. Šo faktu darīju zināmu motora pārdevējam eholotes.lv, personīgi Mārtiņam balodim, kurš man paskaidroja, ka viņam šis defekts ir zināms, ka tas ir dēļ sliktas kvalitātes gultņiem kuri būtu jānomaina uz jūras gultņu komplektu, bet uz to neattiecas garantijas remonts, jo vietās kur es izmantoju motoru, tas ir Daugavā, Mīlgrāvja kanāls, Ķīšezers, ir sālsūdens un tas ir iemesls gultņu bojājumam. Smieklīgi bet fakts, ka mūsu Daugavā ir sālsūdens, bet ja pat tas ir tā, pirms motora iegādes no pārdevēja Mārtiņa baloža nesaņēmu nevienu brīdinājumu par šādu varbūtību un to, ka tāds diezgan dārgs motors var būt ļoti jūtīgs uz Daugavas ūdeni, kaut gan ar Mārtiņu balodi esam sen pazīstami un viņam ir labi zināmas iecienītākās manas un manu laivas kompanjonu copes vietas. Un cik esmu novērojis Daugavā copmaņiem uz laivām pārsvarā ir melnie elektroMotori, kas paredzēti saldūdenim, bet par problēmām dēļ Daugavas sālSūdens līdz šim gadījumam nebiju dzirdējis. Tādēļ argumentu par sālsūdeni Daugavā uzskatu par formālu iemeslu, lai remonts brāķētajiem gultņiem nebūtu jātaisa uz pārdevēja rēķina.
Bet lai būtu kā būdams ar sālsūdeni Daugavā sapratu, ka motors ir jāsaremontē laicīgi kamēr nekas nav noklemmējis, jautāju Mārtiņam balodim par gultņu maiņas izmaksām, uz ko saņēmu atbildi, ka izmaksas būs 100 eur, motoru varu vest uz eholotes.lv nogādāju motoru uz eholotes.lv 2020 gada martā, vienīgais motora defekts bija rūsas šķidruma izdalījumi no motora korpusa un no motora ķīļa nedaudz nolobījusies Melnā krāsa. Eholotes.lv veikala pieņēmējs piefiksēja manu telefona numuru un teica, ka zvanīs kad motors būs gatavs. Aptuveni pēc mēneša saņēmu telefona zvanu no Lietuvas, kur meistars vārdā rimas man paziņoja, ka mans motors ir pie viņa Lietuvā un ka kopējās remonta izmaksas būs 220 eur. Šīs izmaksa divreiz pārsniedza Mārtiņa baloža solītos 100 eur. Neskatoties uz šo nepatīkamo faktu piekritu remonta izmaksām. Saņemot motoru ar nomainītiem gultņiem lūdzu eholotes.lv un personīgi Mārtiņu balodi izsniegt man dokumentu par veikto detaļu nomaiņu, jo spēkā vēl ir garantijas laiks uz ko saņēmu atteikumu. Apmaksājot prasīto summu 220 eur lūdzu eholotes.lv un Mārtiņam balodim izstādīt man rēķinu par maksājamo summu uz ko arī saņēmu atteikumu. Ieteikums no Mārtiņa baloža bija zvanīt lietuvietim un prasīt visu dokumentus no viņa, kaut gan man ar lietuvieti kā motora pircējam ar pārdevēju nekāda Sakara nav un nav bijis, turklāt motoram ir garantijas laiks.
Mans ieteikums pēc piedzīvojumiem ar eholotes.lv un Mārtiņu balodi ir īss un kodolīgs-apdomājiet labi pirms pērkat vai saņemsiet garantijas remontu garantijas laikā. Domāju, ka tiks atrasti iemesli, lai visi defektu remonti notiktu uz jūsu rēķina un nekādā gadījumā ne uz Mārtiņam balodim piederošā uzņēmuma rēķina. Tāpat zinu arī citus gadījumus ar Motoriem kam garantijas laikā ir nolūzusi motora izcelšanas atspere, kuras maiņa par garantiju arī ir atteikta, bet par cik motors ir bijis nogādāts Lietuvā cilvēkam nekas cits neatlika kā motora remontam piekrist un apmaksāt Mārtiņa baloža prasīto summu.
Esiet uzmanīgi ar šo viltīgo un negodprātīgo cilvēku, atceraties https://eholotes.lv/ tas nav droši!

M Martins Balodis 21.07.2020

Eholotes.lv sakarā ar šo neslavas celšanu ir uzsākusi procesu par goda un cieņas aizskaršanu. No sūdzības.lv neviens ar Eholotes.lv par šo nav sazinājies un sniegto informāciju nav pārbaudījis. Secinājumus izdarīt ir katra paša ziņā. Veikals strādā un godprātīgi apkalpo savu klientus.