www.sudzibas.lv Egļu Serviss Nekvalitatīva prece

Egļu Serviss - Nekvalitatīva prece

8. decembrī iegādājos egli podiņā Egļu servisa placī pie T/C Akropole Alfa. Ienesot mājās un uzstādot, tā sāka ļoti birt. 10. decembrī sazinājos ar Egļu servisu whatsapp, izstāstīju kā ir un aizsūtīju video. Saņēmu atbildi :
"Labdien!
Paldies par ziņu!
Kopīgi ar kolēģi apskatījām Jūsu atsūtīto video.
Sudrabeglītēm ir diezgan biezs zarojums un skujas. Eglītei ir vietas, kur augšanas procesā saule klāt netiek, un skujiņa līdz ar to atmirst. Tas, ko mēs redzam video ir, ka šī skuja nobirst. Pati eglīte nebirst.
Domāju, ka drošu sirdi varat eglīti rotāt un tā nepaliks plika. Nobirs atmirušās skujiņas un biršanas process neturpināsies."
Egle turpina birt katru dienu, 2 dienu laikā iespējams saslaucīt līdz pat pilnai šaupelei.
Egle arī slikti turējās podiņā, gāzās uz sānu, izlēmām pārstādīt egli, visa sakņu sistēma ir apgriezta, principā turēr vasarā podā vai pārstādīt ir bezjēdzīgi, jo nav kam kārtīgi iesakņoties.
Īsumā, pagājušajā gadā pirktā cirstā egle turējās labāk un ilgāk, nekā šogad pirktā egle podiņā (abas pirktas bija Egļu servisā un abas ir vienas šķirnes)

J Jureta 20.12.2022

Tātad šādā servisā neko nepērkam!