Egils Balts - Krāpnieks

Egils Balts (tā sevi dēvē portālā draugiem.lv) ir krāpnieks. Nepasūtiet pie viņa kāpnes. Naudu paņem, darbu dara ļoti neakurāti un neiekļaujas laikā, vienmēr atliek uz citu dienu. Kad tika iemaksāta pirmā iemaksa 500 LVL par materiāliem, pusi bija izdarījis, bet otru pusi bija iztērējis un teica, ka pabeigt nevarot, jo naudas vairāk nav un visi matriāli neesot iepirkti. Braucām kopā iepirkt otru daļu materiālu, lai arī tā nauda netiek iztērēta. Beigu beigās trepes izgatavoja nekvalitatīvas un ne līdz galam un pazuda, uzrakstīja sms, ka neko līdz galam nepabeigs, jo prasot mazu naudu (līdz 1000 LVL), tāpēc arī kāpnes varot būt ar brāķiem. Mazi brāķi ir saplaisājuši pakāpieni pēc 2 nedēļām un trepes šķības. Neko nepasūtiet pie šī cilvēka. Viņa tālruņa numurs: 27751879, dzīvo Siguldā, e-pasts: [slēpt]@inbox.lv

A

Komentāri (2)

D durango 19.04.2013

Domāju, ka šeit minēta tikai viena medaļas puse.
Minēts tas, ko vēlas pateikt dusmīgais klients, kuram vienmēr itkā "esot taisnība".
Te ne vārds nav teikts par to, ka klients nereti pats izmanto to, ka meistars nav oficiāli nodarbināts un
izmanto pret viņu visādus viltīgus veidus, lai nesamaksātu, vai arī lai samaksātu pēc iespējas mazāk,
un izstrādājumu saņemtu par pašizmaksu.
Par šo atgadījumu varētu objektīvi spriest tikai uzklausot abas puses.

E Egils Kalniņš 07.08.2013

Laba diena!

Šeit tā saucamais "krāpnieks" Egils Kalniņš!
Ļoti jau nepatīkami, ka šāda sūdzība par mani ievietota, taču nav dūmu bez uguns, kā saka...un arī pagale viena nedeg...
Šie mani klienti (Jānis un Ilona no Bukultiem) vēlas visaugstāko izstrādājuma kvalitāti, turpretī samaksājot pēc iespējas mazāk vai vēl labāk-nesamaksājot neko!
Katram izstrādājumam ir savi pieļaujamie kvalitātes parametri, kuri diemžēl ir arī ļoti atkarīgi no klienta maksātspējas un maksātgribas.
Nav iespējams veikt loti kvalitatīvi darbu, ja tiek spiests uz termiņiem un cenu.
Trepes uzstādīju noteiktajā termiņā-tā, lai viņu ievākšanās laikā pa to var uzkāpt uz otro stāvu, kamēr pirmajā stāvā vēl notiek remontdarbi.
Toreiz bija visai spēcīga gripas epidēmija, kura arī mani skāra. Taču neskatoties uz to, es ar 39 temperatūru strādāju, uzstādīdams viņiem trepes.Pēc tam vēl paliku uz gultas guļam 5 dienas.
Ilona (laikam ietekmēja tas, ka bija stāvoklī pēdējo mēnesi), no "katras mušas uzpūta ziloni", pārvēršot kādu špakteles plaisiņu "pilnīgi saplaisājušā pakāpienā" un paziņojot, ka tādas trepes varot sadedzināt ugunskurā!
Nesaprašanās par naudu materiālu iegādei otrajai trepju daļai, izcēlās apzināti un mākslīgi-kad montēju pirmo trepes daļu, strādnieku brigāde, kura veica remontdarbus, mani brīdināja, ka Jānis ar Ilonu visu vēlas "pa šiko" un lai būtu labāk un skaistāk, nekā kaimiņam blakus mājā, taču maksāt grib pēc iespējas mazāk vai neko, saskatot ikkatrā darbā kādas kļūdas vai ko nepareizu.
Pats dzirdēju, kā strādnieku brigadieris šķendējās, ka naudas summa par darbu, kura jau tā ir ļoti zema, ir atstāta iepriekšējā, taču darba apjoms no pasūtītāja (Jāņa) tapis krietni lielāks-pie 3 remontējamām telpām "bonusā" esot jāizremontē vēl viena...un vēl šis un vēl tas...
Šo visu dzirdot un redzot, nācās man Jānim teikt, ka daļu materiāla naudas esmu notērējis, un otrajai daļai naudas trūkst.Nav jau tā darīt solīdi, taču pretējā gadījumā riskēju palikt vispār bez savas algas.Taču ģimene un bērni man ir jāuztur...un par velti netaisos strādāt.
Arī pats klients Jānis man solīja trepei nepieciešamās daļas (stabus, reliņu, margas), kuras viņam pašam bijā jāpasūta kādā firmā, sagādāt noteiktā laikā un termiņā, lai es varētu trepes līdz galam pabeigt, taču nebija tās pat vēl pasūtījis.
Kā gan lai es varētu līdz galam pabeigt pasūtījuma montāžu un trepes nolīmeņot taisnas bez šiem nesošajiem elementiem, kurus Jānis nav sagādājis???!...
Beigu beigās, lai pasargātu savus nervus, (un neuzklausītu nervozos Ilonas tekstus)sakravāju instrumentus un vienkārši...aizbraucu...
Varbūt ne pārāk ētiski tas bija, taču situācija pati uz to pamudināja...

Neesmu jau kāds "svētais", mēdz būt arī man savas kļūdas darbos, taču tāda attieksme, kāda ir šim pārim pret darbiniekiem, nedrīkst būt!
Nav nedz meistars, nedz pasūtītājs pārāks viens par otru.

P.s. Vārds jeb formulējums ''krāpnieks'' ir kriminālistikas jēdziens, attiecināms uz konkrēta nodarījuma noziedzniekiem.
Ja esmu reāli ko noziedzies, tad lai iesūdz tiesā. Tad, ja atzīs mani par vainīgu, lai droši ''piekabina'' man saukli ''krāpnieks''.
Pagaidām šo redzu kā nomelnošanu, ne vairāk.

Ar c. Egils

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes