www.sudzibas.lv Egiju Dambergu Apmelošana, goda cieņas aizskaršana

Egiju Dambergu - Apmelošana, goda cieņas aizskaršana

Lūdzu uzmanāties no šīs mākslinieces, kura ir psihiski nestabila un neadekvāta savās darbībās. Personai kurai tēlainā domāšana, kas jaucās kopā brīžiem ar realitāti. Māksliniece tik ļoti fano par savie darbiem, ka ne par ko ir iespējama korekcija, kaut klients par to maksā. Pēkšņi maza korekcija pārtop ārprāta strīdā, kas beidzās ar to ka tiek ielikta sūdzība.lv, lai pasargātu citus potenciālas viņas klientu-upurus.
Esiet uzmanīgi!

O

F FFK 17.02.2021

Tajā tekstā ko uzrakstīji: "kaut klients par to maksā." ir neprecizitāte. Neko Tu neesi maksājis un tagad apmelo cilvēkus. Nav labi tā darīt!

M Melotnavlabi 17.02.2021

Neticiet šim tekstam, oksshop ir krāpniecisks uzņēmums un šī teksta autors ir melis un liekulis, nekad nemaksā par darbu un telo labiņo,pareizo eņģelīti,kaut patiesībā ir truls melis un krāpnieks. Nekad, nekad neveidot sadarbību ar oksshop.

O Okslogo 24.02.2021

Uz Ziemassvētkiem caur paziņas ieteikumiem pasūtījām kalendāru, bet beigās dabūjām sūdu, pa neadekvātu cenu!

Cienītā, ja pasaki cenu, tad pie tās arī paliec!
Egija Damberga👎