www.sudzibas.lv EFIX Krāpšana, slikts serviss

Efix.lv - Krāpšana, slikts serviss

Nekādā gadījumā neisaku šo veikalu, visu laiku melo, aizbildinās ar tehniskām problēmām un čakarē klientus.
Pasūtīju sev datora korpusu, nopriecājos, ka jauns veikals lētāk kā citur. Izlēmu jā jauns veikals, smuki noformēts, Cenas lētākas gan jau mēģina ielauzties tirgū noriskēju.
Prece bija sistēmā atzīmēts, ka atnāk 4-5 darba dienu laikā. Diemžēl 4. Dienā pamanīju, ka sistēmā status joprojām stāv "apmaksa saņemta", bet nekas tālāk. Izlēmu pazvanīt un uzjautāt vai būs kaut kāda aizkavēšanās, pacēla diezgan ātri tas ernests, kas vienīgais tur strādā.
Teica, nē viss ok, rādās rīt ienāks uzreiz jums sūtam ar epxress pastu, lai ātrāk atnāk. Nostīšos informāciju programmētājiem, kāpēc man profilā nepamainījās.
Pēc pāris dienām zvanu atkal, kur ir mana manta. Tad sākās ui, pag palasīšu komentārus, hmmm.. Jā dīvaini u. T. T. , vāŗdu sakot džeks var redzēt jau pēc scenārija kaut kāda strādā. Ziniet ko mēs jums atzvanīsim kā noskaidrosim.
Tā bija vairākas dienas pēc kārtas. Beigās zvanu, Saka, pag jums tak atcelts pasūtījums. Es prasu kādā sakārā? Atbild, ui grāmatveži kaut ko kļūdījās un uzlika jums atgriezt naudu. Es saku man vajag to korpusu, es jau tā gaidu, jums viņš ir? Jā viņš ienāca vienīgais arī ir Rīgas noliktavā. Saku, ok kā es viņu varu dabūt varam nokārtot? Viņš Saka jā ar expresspastu tur pat apmaksāsiet saņemto, saku davaj dari tā, bet lai korpuss ir. Piebilda ok jums vēl grāmatveži uzlika atlaidi par šito.
Nogaidīju vēl 2 dienas, korpusa nav un ernests vairs arī neceļ klausuli 2 dienas.

Ļoti neiesaku šo uzņēmumu, reāli čakarē klientus. Sola regulāri atzvanīt, bet ne reizi to nedara. Un palasot arī citus komentārus acīmredzami ka pēc šāda scenārija šis uzņēmums regulāri darbojas!

T Taisnīgums99 12.08.2020

Un tas korpuss bija ta verts, lai rakstitu sudzibu un apmelotu uznjemumu?

T Taisnīgums99 12.08.2020

Jus jau maksajat par korpusu nevis par visam telefona konsultacijaam!