www.sudzibas.lv EFIX Krāpšana un slikts serviss

Efix SIA - Krāpšana un slikts serviss

26.10.20. Samaksāju un pasūtīju sulas spiedi Esperanza Mirtillo Ekj007. Mēnesi nebija nekādu ziņu. Visi mēģinājumi kādu sazvanīt vai sazināties rakstiski palika bez rezultāta. 25.11.20. Atnāca ziņa ka preci var izņemt pakomāta. Nopriecājos. Izradījās - par agru. Pie pirmās pieslēgšanas no ierīcēs sāka iet dūmi. No tā laika piecas reizes mēģināju zvanīt. Stundām ilģi spēle mūziku, un Sola ka visi operātori ir aizņemti. Sazināties caur efix mājas lapu a r Pogas "Start Live Chat'' nav iespējams. Aizsūtiju divas vēstules caur inbox 03.12 un 26.12. Standarta atbilde nāk no robota ''esam saņēmuši jūsu ēpastu un atbildēsim uz to pēc iespējas ātrāk. Parasti uz ēpastiem atbildes tiek sniegtas 24-72. Stundu laikā. '' ar to arī viss beidzas, nekādu atbildi protams neviens nesniedz.

B