www.sudzibas.lv Effect projects SIA Nekvalitatīvs darbs un meli

Effect projects SIA - Nekvalitatīvs darbs un meli

Ar valdes locekli iepazinos pie pie savas personīgās mājas Jelgavā.
Jaunais cilvēks stādījās priekšā, kā "Effect projects" pārstāvis un piedāvāja mūsu vecos vārtus saremontēt, bet vēlāk jau nomainīt pret jauniem.
Tā viņš, kā mūsu ģimenai nebija lieku līdzekļu, pieklājīgi atteicu. Jaunais cilvēks iedeva vizītkarti un ar to visu vajadzēja beigies.
Drīz pēc šī notikuma man darba darīšanās bija jādodās ārpus Latvijas. Pēc atbraukšanas sagaidīja nepatīkams pārsteigums. Mūsu mājas durvis bija nolietas ar krāsu un vecie vārti izcelti no eņģēm un iemsti dīķī.
Nākamajā dienā pie manas mājas sastapu, kurš izteica nožēlu par huligānu izdarībām, un solījās ne tikai sagādāt jaunus vārtus ar atlaidi, bet nomainīt jaunas dzelzs durvis.
Tā kā biju apjukusi, ka atļāvos sevi pierunāt, nemaz neapzinoties ar ko beigsies šis darījums.
Nākamajā dienā gribēju doties uz "Effect projects", lai noslēgtu līgumu, bet jaunais cilvēks teica, ka neesot biroja un līgumu atvedīs uz mājām.
Kad līgumu bijām parakstījuši iemaksāju avansa maksājumu 80 %, kā paskaidroja Ruslans, tā esot standarta prakse.
Vārtus atveda ar nelielu aizķeršanos, solīja atvest 10 septembrī, 2010, bet atveda tikai pagājušo nedēļu. 06.12.2010.
Lieli bija brīnumi, kad jaunie cilvēki sāka šajā salā betonēt jaunus stabiņus, jo izrādījās nebija pareiķināts īstais svars. Pēc 3 dienu darba vārti bija samontēti un nokrāsoti. Puiši teica, ka tas nekas ka ārā -10 grādi, krāsai vajadzētu turēties.
Dzelzs durvis mani visvairāk neapmierina, jo kad pasūtīju, apsolija, ka būs īstas dzelzs durvis, bet tagad ielika tādas vieglas un pa visām malām vējš zēģēlē.
Izteicu pretenzijas par to ka bijām vienojušies pavisam par ko citu, bet jaunieši kļuva agresīvi, un teica, ka ar vārtiem nenotiekot kaut kas nelabs.
Ļoti nepatīkmi, ka ļāvu sevi tā mānīt.
Ceru, ka cilvēki izdarīs pareizos secinājumus un neklausīsies šā jaunā cilvēka saldajos melos.

Reģistrācijas datums: 30.09.2009.
Reģistrācijas numurs: 43603040142

Firma: "Effect projects" SIA
Adrese: Jelgava, Lielā iela 32-18

G

A Andrejs 11.12.2010

Šī sūdzība ir nomelnošana vai arī autoram ir vajadzīga speciālista palīdzība.

I Imants 11.12.2010

Sapratu, ka darbs ir izpildīts saskaņā ar līgumnosacījumiem izņēmot izpildes termiņu.
Par ko sūdzība ? Par kvalitāti ? Tad jārakstā pretenzija un firma atbildēs Jums ar eksperta atzīnumu, ka šis darbs ir izpildīts kvalitatīvi un atbilst līguma prasībām.