Edvīns Puķe - Krāpnieks

Edvīns Puķe ir unikāls tipāžs! Viņš ir tipiskākais mūsdienu Ostaps Benders! Tādu meli vēl jāpameklē! nav jēgas uzskaitīt visu un secībā! Vienkārši uzmanieties no šī cilvēka un katrā ziņā - Visu cieņu Edvīna kunga izdomai! 1997 gadā viņš tirgoja avotu ielā 3, ne tikai rācijas un nelegālus citus sakaru līdzekļus, bet arī karstās gaisa krāsnis! "Algarve" - Tur darbojās tādi tipāži kā Edvīns Puķe, Inna Puķe - Davidova, Mārtiņš Puķe, Oļegs Anohins ! Tā bija mafijs- ja kas no tās pamatiem radās "Vēja brāļu ordenis" ! Rokri, kuriem nafig nebija svarīgi kas un kā notiek...Negribu žēloties, bet ja informācija par to ka Edvīns Puķe tiecas uz deputāta krēslu ir patiesa..., tad baigi bēdīgi!

E

K Kaspis 16.04.2010

Nebiju domājis ka Domakla zobens skārs šo kaklu - nu es personīgi iepirku "Mitsubishi Galant" no Edvīna puķes rokām ( servisa adrese - Kr.Barona 87) un izrādījās ka vietās kur bija jāatrodas gaisa spilveniem, atradās tikai Makrofleksa putas... ! Ja šis indivīdz, Edvīns Puķe (Barons) tiks pie šprices saeimā - tad varam kārties, Ļautiņi...

S Santa 16.04.2010

Gvido Puķe laikam iesūcis visu tekstu par pārmešanu un kidālismu ar mātes pienu! Slīmests un šefotājs drausmīgs! Ja nav spējīgs aiz papuča aizslēpties - tad pat sievietes no viņa, ... tikai nokāš naudu un mūk! Laikam aparāts iesērējis! Nu nav vecīt tev ko politikā līst! Pa zaļu esi! Tas-ka mamma ar papuci iededz zaļo gaismu un ierāda vietu psiho dinastijā..., ar to par maz! Nevajag zīmēties ar mammas Camaro un ar tētuka iepirkto mocīti! Neesi lupata! Parūpējies par sieviņu! Tai solīji daudz, bet beigās nedevi nekā!... Kauns! Tagad tirgo olas un ceri, ka "Baticovo " šefi norīs tevis veidotos foto un liksies mierā? Nebūs tā, Gvido! Neesi cūka, samaksā sieviņai ko solīji!

E EdvīnsPuķe 24.04.2010

Nu ko "drošsirži", dūšas anonīmi, uzstāties pietiek?
Bet ja pateici A, tad butu jāpasaka B.
Jā .bija man sia PRESIDENT ELECTRONIC BALTIC, Avotu ielā 3, jā tika tur pārdoti sakaru līdzekļi. Gan pilnīgi legāli. Man arī šodien nav zinama, šada biznesa niša, kā nelegāla sakaru līdzekļu tirdzniecība. Jā.tika tirgotas karstā gaisa krasnis, ko atkal šodien plaši piedāvā TVshopi, kā Aerogrilu. Atgādinu, ka tika pardotas par 3X lētaku cenu, nekā to toreiz 1994 gadā piedāvāja TVSHOPs.
Jā, toreiz un tur izveidojās, ēju Brāļu Ordenis, ar ko var, tikai lepoties un no kura izstājos kopā ar sievu, sešus gadus vēlāk, tieši finansiālo lietu necaurskatāmības dēļ. Bet ar visiem Vēja Brāļiem, joprpjām esam labi draugi.Nosauc vienu, konkrētu lietu, ko būtu Tev, vai kādam solījis un nepildījis. Deputāta vieta, kā tāda mani nekad nav interesējusi.Nopelnīt savās profesijās vienmer esmu spējis labi. Bet atjaunot Latvijas Valsts Satversmi gam. Bet par ko satraucies, saprotu. Droši vien esi viens no milzīgā ierēdņu pulka, kuri lielā vairumā, paliks, bez siltām vietām, tikko Mēs Paši un 4ATA, atjaunos Satversmi un atcels partiju huntas monopolu. Tad "'ikšķa rādītāji"Saeimā, ja pat tiks ievēlēti, būs tikai, viens no simts. Starp latviešu, poļu, ebreju, amatnieku, makšķernieku, motociklistu un citiem pārstāvjiem. Kuriem vairs īkšķi neparādisi. Nokodīs.

E Erps 28.04.2010

Negribu nevienu aizskart personīgi, bet...
Cik atceros Puķes kungs nodibināja citu motociklistu blici "Hermejs" (ja nekļūdos), bet kā tur beidzās tā lieta ar narkotikām, kuras tika atrastas mājās???
Pēdējais ko toreiz izplatīja masu saziņas līdzekļi, ka Puķes k-gs esot aizbēdzis un slēpjoties Krievijā!

S Serz 25.05.2010

Kad beidzot cilvēkiem pieleks, ka internets ir darbarīks nevis publiskas tualetes siena uz kuras var rakstīt ko grib! (kaut gan tualetes sienas aprakstīt ari ir aizliegts).
Lietotājs Doks centās nevienu neaizskart tas ir labi, bet tomēr būtu jēdzīgi rakstīt tādu informāciju, kas ir patiesa un pārbaudīta.
Hermejs ir klubs ko dibināja Jānis Gaigals vel ar citiem saviem domu biedriem. Edvīns Puķe tika pieaicināts ka krustēvs klubam Hermejs, izradot cieņu Puķes kungam kurš bija pamata licejs moto kustībai Latvija tādai kā mēs to redzam šodien. Vēju Brāļu Ordenis pirmais oficiāli reģistrētais moto klubs kura dibina 6 cilvēki viens no viņiem Edvīns Puķe.
Viss beidzot http://easyget.lv/latvija-un-pasaule/read/2015/ var izlasit ziņas par Vilni Gavaru kurš tika apsūdzēts par narkotiku glabāšanu. Gavara kungs ir cita moto kluba biedrs. :) Dok neraksti ej uzspēle fermu draugos - pirms apsūdzēt kādu par narkotikām un bēguļošanu ieraksti meklējamos vārdus google... easy!

E EdvīnsPuķe 25.05.2010

Paldies Serz,
It kā nevajadzētu nemaz reaģēt uz šadiem rakstiņiem, bet šoreiz man tas izskatās, pēc pasūtījuma publikācijas, "pateicībā" par šo un citiem:
www.tvriga.lv
Edvīns Puķe
priekšsēdētāja vietnieks
Tautas kustība SOLIDARITĀTE

T tapa 10.11.2010

Izrādās, ka Puķe ir arī Poļu biedrības prezidents!

R red 11.01.2011

Dokam & Serzam!
Varat abi pastāvēt pie sienas tualetē blakiņām.
Ja sākat rakstīt, tad rakstiet par tēmu kuru PĀRZINIET!
1. Nekāds tur Puķe Hermeju nav dibinājis! Hermeju dibināja Jānis Bārda un vēl 9 cilvēki no Jūrmalas.
2. Nekāds tur šmurgulis Gaigals neko, nekad no moču klubiem nav dibinājis! Viņš tika Hermejā uzņemts un no Hermeja izmests.
3. Kas tas tāds par personāžu-Edvīns Puķe? Cik runāju ar džekiem no Hermeja, tādu neviens pat zināt nezin. No kuriemes? Pats par sevi raksta brīnumus? Tvaika ielas variants...

S Serz 17.03.2011

TO: "Red"

Laikam esi svaigs gurķis moto dzīvē, Edvīns bija viens no VBO dibinātāiem nevis Hermeja. Kad dibināja Hermeju tad E. Puķi pieaicināja kā krustvecāku.

T Taisnigums 16.07.2011

Nu beidzot dzīvēs taisniba sak celt augša tos neliešus kuri slepjas aiz citiem cilvēku muguram.
vel pieversiet uzmanibu tadam Agrim Sunam no SOLIDARĪTĀTES partijas.
Tas arī viens no tadiem Fruktiem... kurš cenšas ar citu muguru paradīze tikt

V Valdis Freimantāls 25.11.2012

Izskatās, ka Edvīns Puķe sāk celt jautājumus, kurus čekisti paslauka zem tepeķa! Interesanti! Patiešām interesanti! Ja jau aicina pievienoties analītiskām diskusijām, tad ir cilvēks ar stipru gribu. Nesalaužams un gudrs! Nezinu, vai Puķes kungs ir informēts par kliķes vājāko vietu -ahileja papēdi? Ja vēlaties KGB kliķes kangar-angāra demontāžu, lūdzu pasekojiet nameja-aizliegtā komentāriem neatkarīgās rīta avīzes komentos. Par sevi; esmu nobraucis divas Jawas-350. Mēģinājis vienatnē ar IŽ-350 šķērsot PSRS no Sahalīnas līdz Rīgai. Nodibinājis Latvijas Antīko Automobiļu Klubu 4, 5 gadus pirms A. Kulberga ēras. Izveidojis nacionālās mākslas galeriju "LATVIJAS KULTŪRA" RĪGĀ MERĶELA IELĀ 13, kuru čekisti iznīcināja 18.februāra naktī 1993.gadā.(pastāvīgajā ekspozīcija bija 10 000 eksponātu, to starpā 2000 gleznu).

M Maris 22.03.2017

Internets nav tualetes siena..pirms skribelē - domā..Puķem uzbrauc ierednīši, jo neviens neko konkrētu pateikt nespēj..