Edvards Strazdiņš - Krāpšana

22.10.1921 tika noslēgts līgums par pirts namiņu 8mx3m
izveidi par kopējo summu 15000 € nekavējoties veicu iemaksu 7500€ pirtij vajadzēja būt uzstādītai pēc norādītas adreses Pāles pagastā arciema līdz 31.07.1922. Gada sākumā neatbildēja uz telefona zvaniem un kādreiz kad izdevās sazvanīt tad vienalga savus solījumus nepildīja. Teicu, ja nevar izpildīt tad lai atmaksā 59% iemaksu, bet joprojām klusums. Nodevu lietu savai advokātei, jo pati dzīvoju ārzemēs uz advokāta vēstulēm arī neatbild. Vēl piedevām 5.06.1921 rajona laikrakstā "auseklis" tika publicēta intervija ar Edvardu strazdiņu kā jaunu un daudzsološu uzņēmēju. Neredzu izeju no šīs situācijas vai parādu piedziņas firmas varētu kaut ko darīt lietas labā? Kā šādi cilvēki var dzīvot nesodīti?

K KM Trade 21.12.2022

Bet kapēc jūs sūdzību rakstat pēc gadsimta?

MacBeton 21.12.2022

Kā šādi cilvēki nav ielikti pansionātā?

W wwoki 22.12.2022

rakstat policija iesniegumu

V vija petrova 23.12.2022

Ielieciet facebook.com,lai vairāk redz cilvēki.Protams sakarīgāk visu paskaidrot un ar pareiziem datumiem:)