www.sudzibas.lv Edvards Kļukins Kā nauda tikai aizskaitīta tā pazuda

Edvards Kļukins - Kā nauda tikai aizskaitīta tā pazuda

Edvarda Kļukins, uzķēros uz krāpnieku, piedāvāja aizdevumu, tikai itkā esot nauda jāatsūta dokomentu sagatavošanai un notāram, kā nauda tikai aizskaitīta tā pazuda, kad uzbāzīgi sāku zvanīt un pat piedraudēt ja negribot problēmas, lai atskaita atpakaļ un visu aizmirsīšu. Sāka rakstīt sveši nr whatsappa ar bildem saliktam, ķip gankasteri baigie un prasīt kas esmu, uzmetu mīksto Edvarda tel nr 25664358 sabiedroto gankasteru nr 29900483 25745074
Un viss beidzot, ja kādu šitas lops ir apkrāpis rakstiet apakšā, un 500 Eur atlīdzība tam, kas iedos informāciju par viņa dzīves un atrašanās vietu, šitādiem kājas no di**s un pirksti beidzot ir jāsalauž.

R

S snaipounvissok 13.02.2020

Tāds pats kā Mārtiņš Alksnis no Ādažiem. Arī visiem visu sasola, bet kā dabū naudu, tā tikai attaisnojumi un pazūd.

е Евгенийвичь 15.02.2020

Улица Пушкина