www.sudzibas.lv Eduards Puišis Krāpšana ar video karti

Eduards Puišis - Krāpšana ar video karti

Labdien visiem! Vēlējos pabrīdināt par šo jauko cilvēku kurš man iesmērēja datora komponenti!

Laiciņu atpakaļ biju jaunas video kartes meklējumos! Uzgāju uz šo sludinājumu, uzrakstīju pārdevējam, apvaicājos, vai ir pieejama, vienojos par sūtīšanu, un aizsūtīju naudiņas par karti. Pēc dažām dienām karte atnāca, aplūkoju vizuāli, it kā nebija nekādas vainas ieliku datora un nepagāja ne 2 nedēļas kā kartei parādījās pirmie artefakti. Sludinājumā tika minēts, kad karte esot ideāla kārtībā utt. Realitāte attaisīju vaļā, putekļi pilnīgi bija sadzīti tāda kā kaudzē, termāla pasta vispārīgi nebija mainīta, var teikt kad vispārīgi nebija tādas. Uzrakstīju pārdevējam pārdevējs atdzina kad pastu nebija mainījis, un iztīrījis pašu karti. Kad pateicu kad došos uz policiju, pazuda līdz ar galiem.
Ja kāds kautko izdomā no šī cilvēka pirkt, pārbaudiet kārtīgi ko jūs pērkat ;)
bet nu ļoti ceru kad sanāks šo puisi satikt dzīvē aci pret aci:)

E Eduards Puišis 15.09.2023

Hey! Zemāk pievienoju sarakstes, kuras šis cilvēks šeit nav ievietojis. Tur viss būs saprotams.

Tirgoju lietotu karti, vizuāli un veiktspējas ziņā biju karti notestējis un pārbaudījis, pircējs pats uzrakstīja, ka pie saņemšanas ar karti viss kārtībā, arī vizuāli. Nosūtīju karti 18.jūnijā, 21.jūnijā karti pircējs saņēma. Kartei radās problēmas pēc divām nedēļām 4.jūlijā. Karte nebija jaunākais modelis un maksāja 110eur, bija jau labu laiku lietota, nevar paredzēt cik ilgi tā strādās. Parasti lielākā daļa video kartes kalpo mūžīgi. Diemžēl nepaveicās pircējam. Biju pretīmnākošs un ja kartei rastos problēmas divu dienu laikā pēc tirgošanas būtu, protams, to paņēmis atpakaļ.

L Linardsx 15.09.2023

Tikai ļoti žēl kad pārdevējs zināja kad karte ir pabijusi mining, un tādu karti varēja palaist tirgū. Bet nu tas ir noticis vairāk kā gadu atpakaļ, sen kā aizmirsts ;)

E Eduards Puišis 17.09.2023

Man šāda informācija nebija, ne arī es kautko tādu esmu teicis par šo karti.