www.sudzibas.lv Eduards Puišis Krāpšana ar video karti

Eduards Puišis - Krāpšana ar video karti

Labdien visiem! Vēlējos pabrīdināt par šo jauko cilvēku kurš man iesmērēja datora komponenti!

Laiciņu atpakaļ biju jaunas video kartes meklējumos! Uzgāju uz šo sludinājumu, uzrakstīju pārdevējam, apvaicājos, vai ir pieejama, vienojos par sūtīšanu, un aizsūtīju naudiņas par karti. Pēc dažām dienām karte atnāca, aplūkoju vizuāli, it kā nebija nekādas vainas ieliku datora un nepagāja ne 2 nedēļas kā kartei parādījās pirmie artefakti. Sludinājumā tika minēts, kad karte esot ideāla kārtībā utt. Realitāte attaisīju vaļā, putekļi pilnīgi bija sadzīti tāda kā kaudzē, termāla pasta vispārīgi nebija mainīta, var teikt kad vispārīgi nebija tādas. Uzrakstīju pārdevējam pārdevējs atdzina kad pastu nebija mainījis, un iztīrījis pašu karti. Kad pateicu kad došos uz policiju, pazuda līdz ar galiem.
Ja kāds kautko izdomā no šī cilvēka pirkt, pārbaudiet kārtīgi ko jūs pērkat ;)
bet nu ļoti ceru kad sanāks šo puisi satikt dzīvē aci pret aci:)

L