Eduards Mišč enko - klrāpnieks

Šis cilvēks, Eduards Miščenko, iekārtojas darbā, noslēdz darba līgumu, kurā lūdz ierakstīt termiņu līdz 2 mēnešiem, jo esot bezdarbniekos, (cilvēcisks darba tam piekrīt) pēc tam neierodas darbā, sākumā attaisnojoties ar to, ka iet obligāto medicīnisko apskati, pēc tam atsakās strādāt objektā ārpus Rīgas un tā no dienas līdz dienai, kamēr pienāk brīdis kad ir izdevīgi atkal būt tikai bezdarbniekam. Līgums tiek pārtraukts, E.Miščenko nenostrādājot pat ne stundu uzņēmumā, tad pienāk brīdis kā šis cilvēks var iegūt labumu no uzņēmuma: iesniedz tiesā, ka nav apmaksāts laiks kad viņš gājis pie ārstiem OVP karti, nav izmaksāta kompensācija par neizmantoto atvaļinājumu (kaut vispār nav strādājis) un piesaista valsts darba inspekciju. Diemžēl likumi ir tādu krāpnieku pusē, ne darba devēju, tādēļ uzmanieties no profesionāla bezdarbnieka un klusa izspiedēja kā Eduards Miščenko.

P