Edmunds Valters - krapnieks

Edmunds Valters ar e-pastu: [slēpt]@inbox.lv, Izkrāpj naudu no cilvēkiem, solot izniekt kredītu un prasa vienlaikus viltus ziedojumus. Sludinās visos portālos.

J

E [email protected] 21.12.2010

Tas jau ir vairak ka skaidrs ka krapnieks.
Vins man ari atrakstija ka varot palidzet tikai vispirms japarskaita 50lvl uz vina kontu un tad jau sapratu.
Un uzrakstot vina e-mail google uzradas tadas lieta.

Z Zenija 02.01.2011

Jā arī man šis cilvēks rakstīja ka varot palīdzēt ar kredītu, jāpārskaita Ls 50, 00 uz manu pieprasījumu atsūtīja "līguma notiekumus"nokopētus no ātro kredītu sniedžējiem, nesaprotu, vai viņus neviens neķer... ?

A alona 05.01.2011

Un tads salicis 100 sludinājumu? Varbuut tie kas iekrituši viņa nagos saziedojiet viņam prieks x-mas ! :) :)