www.sudzibas.lv Edīte Pole Gide no Jelgavas Neadekvāta attieksme un cena

Edīte Pole Gide no Jelgavas - Neadekvāta attieksme un cena

Vēlos padalīties savā pieredzē par Gidi Edīti Poli.Tā kā esmu biznesa sektorā pietiekamu laiku un arī esmu strādājusi kā apkalpojošās sfēres slepenais vērtētājs liekas, ka es zinu, kādām prasībām jāatbilst, lai klientus ieinteresētu un noturētu. Tad lūk šeit viens stāsts par manu ačgārno pieredzi sasitībā ar Edīti Poli.Piezvanīju gidei, lai noskaidrotu kādus maršrutus un pakalpojumus viņa piedāvā. Pēc neilga laika man tika atsūtīts uzmetums maršrutam, ar cenu par to, ka viņa apzvanījusi dažas vietas un noskaidrojusi, ka tādas ekskistē. Protams mani tas izbrīnīja un vēl vairāk jocīgi likās, ka gidam jāmaksā pirms darba. Jā saprotu, ka administratīvais darbs arī jānovērtē, taču man šķiet, ka par to jāmaksā pēc tam, kad maršruts sagatavots un ekskursija novadīta. Edītei tā nešķiet, viņai jāmaksā par jebkuru sarunu un mazāko darbu, ko viņa veic. Esat uzmanīgi, jo sarunā viņa ieklausās maz, klientu vēlmes viņu neinteresē, tikai atgādina, ka esot "Liela pieredze", liekot klientam justies muļķa lomā, jo viņa taču zin, kā ir pareizi :))Rezultātā par mistisku darbu (dažiem telefona zvaniem un divām word lapām, aprakstiem no vikipedijas), ko es pati varētu veikt 1h laikā, gide piestādīja rēķinu 50EUR!!!Uzmanieties cilvēki, šis nav labs serviss un tādu nav jāpaciešs!

P