LV RU
www.sudzibas.lv Edijs Klaišis Negodīgs cilvēks

Edijs Klaišis - Negodīgs cilvēks

Šī gada aprīlī iepazinos ar cilvēku - Latvijas šovbiznesa darboni (man gan tomēr labāk viņu gribētos nepazīt), kurš beigu beigās iztērēja ļoti daudz mana laika, nervu un enerģijas. Dāmas un kungi - viņu sauc EDIJS KLAIŠIS un viņš organizē Open pasākumus Liepājā un citās Latvijas pilsētās.
To, ka viņš ir negodīgs cilvēks, kurš izmanto citu cilvēku - šajā gadījumā mūziķu labvēlību, lai no tās gūtu labumu - es pārliecinājos arī portālā sudzibas.lv, kur par viņu ir pieteikami daudz ne īpaši glaimojošu sūdzību. Melošana, necieņa, solījumu neturēšana, absolūta neprofesionālitāte un morāles principu trūkums ir viņa ikdiena. Ja ir cilvēki, kuriem nekad nevajadzētu organizēt pasākumus un kuriem nevar uzticēt pat sērkociņus - tad tas ir edijs klaišis.

Kā ar šādiem cilvēkiem cīnīties? Tikai kauninot publiski, jo esmu vairāk nekā pārliecināts, ka es neesmu vienīgais, kurš ir cietis viņa nekorektās darbošanās rezultātā. Cilvēks laikam cerēja, ka man nebūs pacietības un laika par šo runāt publiski, kļūdījās.

Ja esi mūziķis vai cilvēks, kurš ciena mūziku, mākslu un mūziķus: viņu laiku, sirsnību un nākšanu pretī - padalies ar šo ierakstu tālāk. Varbūt tas palīdzēs kādam no līdzcilvēkiem mums apkārt neiekrist šī indivīda nagos, bet citiem pasākumu organizatoriem gūt kārtējo apstiprinājumu tam, ka tomēr ir labi nebūt tādiem kā edijs klaišis, bet būt profesionāliem, atbildīgiem un turēt savus solījumus.

Lai visiem jauka diena un labs prāts!

P. S. - edij, ja arī pēc šīs publikācijas, tu nenāksi pie prāta, turpinājumā sekos detalizēts stāsta izklāsts ar visām sarakstēm, telefona sarunu ierakstiem, tevis parakstītu parādzīmes publiskošanu utt.

Ar cieņu - dīdžejs [ex] da bass

Vairāk sūdzības par Edijs Klaišis

Komentāri (3)

Mrenaks Bravonis 01.11.2019

Izsaku līdzjūtību!

Spriedzes labad - tiešām vajag turpināt apgaismot publiku ar stāstiem, ja neadekvātais cilvēks nelabosies. Piekrītu, ka šāda tipa krāpniekus tiešām var tikai publiski kaunināt, cerot, ka pats "cietušais" vēl nenonāks kaunā.

Thumbs up! Ir jau noteikti apkārt arī cilvēki, kas ar labiem nodomiem dara tādas lietas un rūpējas par savu reputāciju.

Var tikai pabrīnīties, ka mūsdienās, esot online laikmetā, cilvēkiem nav kauns darīt šmuci. Pirms-interneta laikā, saprotams, bija vieglāk pazust vējā. Taču tagad jāapbrīno ļaužu drošsirdīgā nekaunība, riskēt ar online kauna dēli.

Un atcerieties bērni! Kas ielikts internetā, paliek internetā!

yo, :)

Mareks Dainis 01.11.2019

Paldies par atbalstu! Izrādās, ka Edijs ir daudz populārāks nekā es biju domājis. Šodien sānemu daudz privātu vēstuļu, cilvēki aktīvi komentē un dalās ar ierakstiem sociālajos tīklos... trakums! Lai Edijs turās un viņam viss ir forši!

A Abra 08.03.2020

Un Edijs turpina darboties:
https://www.lsm.lv/raksts/kultura/muzika/labdaribas-koncerta-vac-lidzeklus-riska-grupas-jauniesu-radosajam-centram.a345038/

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes