www.sudzibas.lv eDietologs.lv samaksā, bet pakalpojumu nesaņem

eDietologs.lv - samaksā, bet pakalpojumu nesaņem

nelietojiet portālu eDietologs.lv, tur no reāliem ieteikumiem nav nekas vairāk kā tukšas frāzes, kuras neko neizsaka, lai gan reklamējas, kā reāli ieteikumi. Nemaksājiet nekādas maksas par programmas lietošanu, tāpēc ka tādas nemaz nav. Pēc tam tikai varēsiet rakstīt entos meilus ar pirprasījumu tādu saņemt... Esiet uzmanīgi. Nelietojiet neko no eDietologs.lv mājas lapā pieejamā.

P

J Jeļena Zubhoviča 28.08.2011

eDietologa mērķis ir nopelnīt naudu, nevis dot rekomendācijas. Tur strādā cilvēki, kuriem vispār nav nekāda sakara ar medicīnu un dietoloģiju. Viņi apšmauc ne tikai viņu pakalpojumu lietotājus, bet arī cilvēkus, kurus pieņem darbā.

D daina 30.08.2011

ha-ha=-ha;) man jau bija tāda nojauta, tādēļ nemaksāju par viņu piesolītajiem pakalpojumiem!!! un tais textos, ko šie sūta, nav itin nekā jauna, viss norakstīts ni sen jau zināmām lietām!!!

A Audra 31.08.2011

Esmu lietojusi. Programma absolūti nekāda, neesmu pat iedziļunājusies, bet esmu saņēmusi izvērstas un sakarīgas atbildes uz jautājumiem par uzturu no meitenes, kas tur konsultē kā eksperts, principā, dēļ tā arī tur ik pa laikam uzrodos, kaut ko pajautāju.