AtrisinātaEdgars Zikmanis Valters - Krāpnieks

Edgars Valters jeb Zikmanis ka viņam tas īstais uzvārds nezinu, viņš slēpjas zem visādi uzvārdiem un profiliem. Seksuāli izmanto un pavedina mazas meitenes uz seksu, piedāvājot viņam tetovējumu par to, kas diemžēl reti kad tiek uztaisīts, vel viņš aiztiek mazu meitenīti ģenitālijas, sakot ka dzērāji bomzi varot aiztikt, bet viņš nevarot. Ludzu mīļie vecāki un dārgas meitenes sargāties no šī pedofila !!!
Ps. Es atvainojos par savu pareizrakstību esmu krievu tautības.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 29.12.2016

Edgars Zikmanis Valters vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Z

E Edgars Valters 27.11.2016

paldies mana bijusi sievina par forsu nomelnosanas postu man par reklamu... tie kas mani pazist zina ka pie manis mazgadigie tiek tikai ar vecaku klatbutni... aizrijies ar savu jauno mazgadigo veci ar kuru tu liki man ragus vairakus menesus un brauc tu uz vaciju ar savu 70 gadigo opapu drasties par naudu ka tu to dariji musu kopdzives laika ka ari ar savu jauno mazgadigo zemes sargu...