www.sudzibas.lv Edgars Tucis Slikts flīzētājs

Edgars Tucis - Slikts flīzētājs

Sveiki, vēlējos pabrīdināt par ļoti sliktu meistaru Edgaru Tūci vai Tucis īsti nezināšu kā pareizi. Vienuvārd sakot nepieciešams bija remontēt vannas istabu skatījāmies Facebook par iespējamiem meistariem atradām šo džeku piedāvāja bezmaksas notāmēt. Atbrauca notāmēja un atstāja labu pirmo iespaidu, ķērās pie darba sāka džeks flīzēt pirmajā dienā pabeidza flīzēt grīdu un divas sienas, taču grīdu bija noflīzējis ļoti šķībi un no sienām nākamajā dienā abas sienas ar flīzēm bija noslīdējušas, flīzes liktas uz piecām pikām flīžu līmes, ļoti daudz tukšumi tajā brīdī sapratu ka šis džeks nemāk flīzēt, arī pašas flīzes liekot bija ieplēsis tās vai nu griežot vai vienkārši liekot piemetināšu flīzes nebija no lētajām.
Strādājot arī laikam dzer jo atradām pie atgriezumiem alus pudeles, paskatījāmies viņa tā saucamo Web lapu kur arī var manīt grādīgās dziras. Labāk šim “profiņam” neuzticēt nekādus remonta darbus vismaz flīzēšanu točna.

J