Edgars Štrauss, Ivars Malnieks, Vladimirs Avcons - Investment scams

Investment scams group in Latvija: Edgars Štrauss, Kārlis Štrauss, Ivars Malnieks, Vladimirs Avcons. You or your business to part with money on the promise of a questionable financial opportunity.

Scam Companies:

1- Invex Fondi (Latvija, Reg. N. 44103047472, Capital: EUR 2 840, Profit for the year 2018 - 570 EUR)

2- Invex Fondi, UAB, Reg N.: 303764860, LT100009375316, Edgars Strauss, direktorius.АдресLydos g. 58A-1 (с 2015-06-16 debt - 23.99 EUR)

Scam Web-site :
www.invex.lv
www.invexfinance.lv

Scam contact list:

Edgars [slēpt]@gmail.com

Ivars [slēpt]@invex.lv

Vladimirs Avcons (SIA "CLEAN WATER", 06/25/2015 The end of activity is [slēpt]@gmail.com

List of crimes:
1- http://www.la.lv/vai-krapnieks-var-dalit-eiropas-naudu/
2- http://m.pietiek.org/raksti/plaude-relingere_iesaistita_kriminalas_darbibas_ar_viltotu_parex_garantiju
3- https://www.irliepaja.lv/lv/raksti/kriminals/sakti-kriminalprocesi-pret-bijuso-domes-izpilddirektoru-strausu/
4- http://m.la.lv/vai-krapnieks-var-dalit-eiropas-naudu/
5- http://www.kurzemes-vards.lv/lv/laikraksts/numuri/2001/07/12/?p=5

A scammer ( Edgars Štrauss, Kārlis Štrauss, Ivars Malnieks, Vladimirs Avcons) claiming to be a stock broker or portfolio manager calls you and offers financial or investments advice. They will claim what they are offering is low-risk and will provide you with quick and high returns, or encourage you to invest in overseas companies. The scammer's offer will sound legitimate and they may have resources to back up their claims. They will be persistent, and may keep calling you back.

E

Komentāri (12)

E e-cvetkov 08.05.2018

Valsts policijā ir sākti vismaz divi kriminālprocesi saistībā ar biznesa konsultāciju uzņēmuma "Invex Fondi" un tā vadītāja Edgara Strausa darbībām, vēsta laikraksts "Latvijas Avīze" (LA).

Uzņēmuma "Invex Fondi" interneta mājaslapā rakstīts, ka tā vadītājam Strausam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze biznesa vadībā un finanšu tirgū, kā arī pašvaldības uzņēmumu un sabiedrisko organizāciju vadībā, raksta LETA.

Savulaik Strauss esot strādājis par Liepājas pilsētas domes izpilddirektoru, kā arī bijis AS "Liepājas metalurgs" valsts pilnvarnieks, Liepājas ostas padomes loceklis un AS "Liepājas siltums" valdes loceklis. "Kopš 2004.gada Edgars attīsta zīmolu "Invex" Latvijas finanšu un investīciju tirgū. Uzņēmumā "Invex Fondi" Edgars nodarbojas ar stratēģiskās attīstības plānošanu, attiecību dibināšanu un attīstību ar partneruzņēmumiem, vada darbu ar klientiem un mārketingu," rakstīts uzņēmuma mājaslapā.

Tomēr laikraksts noskaidrojis, ka vairāki "Invex Fondu" klienti no uzņēmuma nav saņēmuši solītos pakalpojumus, lai gan veikuši par tiem priekšapmaksu. Arī samaksātā nauda netiekot atdota.

Piemēram, Laura Lūse, kurai kopā ar brāli pieder gruntsūdeņu atsūknēšanas uzņēmums "Baltics Pumps", laikrakstam pastāstījusi, ka pērn apsvēra iespēju pārdot savu biznesu un nolēma vērsties pie profesionāļiem. Ar SIA "Invex Fondi" valdes priekšsēdētāju Edgaru Strausu ticis parakstīts pakalpojuma sniegšanas līgums. Par darbu pie pārdošanas Strauss esot paprasījis 15 000 eiro, ko uzņēmums arī pārskaitījis, lai gan uzņēmuma vērtējums bija veikts jau iepriekš. Pēc "Baltics Pumps" pārdošanas SIA "Invex Fondi" pienāktos arī komisijas maksa 5% apmērā no darījuma summas.

"Gan līgumā, gan arī mutiski Strauss solīja, ka līdz 1.septembrim būs gatava pārdošanas dokumentu pakete, bet līdz gada beigām būs atrasts pircējs. Strauss atstāja pārliecinoša un zinoša cilvēka iespaidu. Diemžēl darbi to neapliecināja. Dokumentus sagatavoja vēlāk, nekā solīts. Līgumā bija paredzētas regulāras atskaites par pircēja meklēšanas procesu. Atskaites bija acīmredzami formālas: netika uzrunāts neviens uzņēmums, kura iespējas un profils atbilstu iespējamam pircējam. Kad pieprasīju reālu darbu, ar mani pārstāja komunicēt. Manu juristu Strauss sagaidīja ar nievām. 2016.gada 5.aprīlī nosūtīju SIA "Invex Fondi" oficiālu pretenziju, uz kuru atbildi nesaņēmu. Pēc tam vērsos tiesībsargājošās iestādēs," laikrakstam pastāstījusi Lūse.

Policija, izvērtējot lietu, atteikusi sākt kriminālprocesu, bet Lūse šo policijas lēmumu pārsūdzējusi prokuratūrā. Lūse uzskata, ka 15 000 eiro ir izkrāpti – par šo naudu sagatavoti nevērtīga un apšaubāma satura dokumenti un reāli pie pārdošanas nav strādāts, turklāt Strauss maldinājis par savām reālajām iespējām uzņēmumu pārdot.

"Firma turpina mierīgi reklamēties, piedāvāt plaša profila pakalpojumus, lai gan mājaslapas sadaļā "Atsauksmes" ir minēts tikai viens projekts, kura kopējā summa ir samērojama ar mūsu iecerētā darījuma summu. Vairākums realizēto projektu ir par ļoti nelielām summām – zem 20 000 eiro. Tādējādi var secināt, ka uzņēmumam nemaz nav atbilstošas pieredzes, lai slēgtu liela apjoma darījumus. Protams, es gribu savu naudu atpakaļ, bet vienlaikus arī brīdināt sabiedrību no šī uzņēmuma un Strausa. Varbūt viņš cerēja, ka, ņemot vērā mūsu apgrozījumu, likšos mierā par šo iztērēto summu, taču tā nebūs," laikrakstam solījusi Lūse.

Laikraksts arī ticies ar pašu Strausu, kurš, jautāts par Lūses gadījumu, atbildes vietā aicinājis papļāpāt par dzīvi, bet vēlāk ieminējies, ka uzņēmēja viņu esot aicinājusi uz fiktīvām darbībām, taču detalizētāk nav stāstījis.

Arī vairāku grāmatu autors rīdzinieks Valentīns Gorjunčiks nolēmis sadarboties ar SIA "Invex Fondi", lai dažādās valodās vairāku tūkstošu eksemplāru tirāžā izdotu savu romānu "Važas". "Teicu, ka man vajag 50 000–100 000 eiro. Strauss atbildēja, ka 100 000 eiro nav maza summa, bet to no Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) varot dabūt. Vajagot tikai naudu projektam un kukulim – 3000 eiro kukulim kādam cilvēkam no fonda, 900 eiro – par projekta uzrakstīšanu. Man tādas naudas nebija, bet to man piekrita aizdot paziņa. Sākumā naudu gribēja paņemt tāpat, bet mēs tomēr izspiedām, lai uzraksta uz papīra, ka šādu naudu esam iedevuši. Cik saprotu, SIA "Invex Fondi" grāmatvedībā darījums nav iegrāmatots," LA pastāstījis rakstnieks.

Tomēr VKKF finansējumu Gorjunčiks tā arī nesaņēmis, turklāt fonda darbinieks vēlāk paudis pārsteigumu, ka viņš pretendējis uz tik lielu summu, jo lielākais, kas pēdējos gados dabūts kādas grāmatas izdošanai, ir 6000 eiro. "Tad arī sapratu, ka jau sākotnēji Strauss solīja to, ko nevar izpildīt," atzinis Gorjunčiks, kuram naudu konsultants neatdodot. Policija uz rakstnieka iesnieguma pamata ierosinājusi kriminālprocesu.

Ielūkojoties VKKF mājaslapā, gan ir redzams, ka, piemēram, 2015.gadā dažādiem ar literatūru saistītiem projektiem atvēlēts nepilns pusmiljons eiro, savukārt grāmatas izdošanai varētu cerēt vien uz 1000–3000 eiro lielu finansējumu. VKKF direktora vietniece Linda Karlina, kura jau nopratināta policijā, uzskata, ka notikušajā ir saskatāmas krāpšanas pazīmes. Tikmēr Strauss netieši norādījis, ka viņš nav vainojams rakstnieka neveiksmē, jo veltas cerības Gorjunčikam devis VKKF.

Ar "Invex Fondiem" sadarbojies arī Sergejs Suhoveiko no uzņēmuma "Best Food Solution". "Rīgā, Buļļu ielā, cepam bulciņas. Nolēmām paplašināt ražošanu – nopirkt beķereju Senču ielā. [..] Strauss atstāja labu iespaidu, teica, ka nebūšot problēmu sagādāt 90 000 eiro. Viņam esot sešās bankās aktīvi, uz kā pamata nauda arī būšot. Par darbu paprasīja 100 eiro oficiāli un 3000 eiro rokās, ko arī liecinieka klātbūtnē iedevu. 30.aprīlī vajadzēja iedot dokumentus, vēl pēc mēneša solīja naudu. Kad pienāca noteiktais laiks, Strauss vairs nebija sazvanāms. Noķerts birojā pie rokas, Strauss taisnojās, ka darbiniekam, kam lieta uzticēta, māte nomirusi, tad kāds cits saslimis... Bet nauda būšot. Pēc tam atkal nebija sazvanāms. Atkal gāju uz biroju," atceras Suhoveiko.

"Saruna jau notika paaugstinātā tonī. Paprasīja vēl mēnesi laika. Nekā. Tad tomēr pats piezvanīja, teica, ka jūtas parādā, bet gatavs palīdzēt citā biznesā, lai tik es izdomāju. Teicu, tad lai piesaista Eiropas Savienības finansējumu zemnieku saimniecībai, ko ar sievu biju nolūkojis nopirkt Latgalē. Apsolīja, bet nekas nenotika, samaksāto naudu neatdod," nobažījies Suhoveiko. Viņš saprot, ka darījumu ar 3000 eiro būs grūti pierādīt, bet šobrīd viņam esot principa lieta pacīnīties par savu taisnību un sabiedrībai parādīt, kas par cilvēku ir Strauss. Arī uz Suhoveiko liecību pamata policijā sākts kriminālprocess.

Strauss, jautāts par Suhoveiko gadījumu, laikrakstam atbildējis, ka "Suhoveiko ir blēdis" un "lēts žuļiks".

Līdzīgas nedienas piemeklējušas arī divus citus laikraksta aprakstītus "Invex Fondu" "attīstītus" projektus – 100 000 eiro finansējuma piesaistīšanu fotostudijas izveidei Pārgaujas novadā un 250 000 eiro finansējuma sagādāšanu siena–salmu granulu ražotnes izveidei.

SIA "Invex Fondi" darbību laikraksts lūdzis komentēt Latvijas Biznesa konsultantu asociācijas valdes loceklim Gintam Turlajam, kurš pats arī ir biznesa konsultants. "Par SIA "Invex Fondi" biju dzirdējis kritiskas atsauksmes. Uzņēmums nav mūsu asociācijas biedrs. Ja arī būtu un lietas būtu tādas, kādas jūs stāstāt, mēs to izslēgtu no savām rindām. Jūsu aprakstītā darbošanās nav nozares ikdiena, diemžēl šādi gadījumi met ēnu uz mums visiem, un šādu darboņu dēļ mūsu nozares prestižs ir zems, kaut gan lēnām lietas tiek sakārtotas. Tāpēc par šādiem gadījumiem aicinu informēt sabiedrību un vērsties tiesībsargājošās iestādēs," LA norādījis Turlajs.

Viņš gan vērsis uzmanību arī uz to, ka no sarūgtināto klientu puses ir redzama lētticība, milzīga uzticēšanās un paļāvība. "Kļūda ir naudas samaksāšana iepriekš, neprasot nopietni izstrādātu darba uzdevumu no uzņēmuma puses. Vispirms jāprasa darbs un tikai pēc tam jāmaksā par skaidri formulētiem darbiem. Nedrīkst paļauties uz uzņēmuma juristiem, jāalgo savi. Nedrīkst maksāt rokās, jo to pēc tam nevar pierādīt. Nedrīkst paļauties uz mutiskiem solījumiem. Uzņēmuma rīcība? Kur aitas, tur cirpēji."

Saistītie raksti

Pirmdienas vakarā autoostā vīrietim uzbrauc autobuss 08.05.2018.
Aizsūta telefonu krāpniekam un gaida samaksu 07.05.2018.
Līdz maija beigām taps jahtu centra un piestātņu būvprojekti 03.05.2018.(2)
"Latvijas Dzelzceļa" vadība inspicē ostas infrastruktūru 27.04.2018.(8)
Austrijas "Smart Stahl" samaksājis par velmētavas ceha iekārtām 26.04.2018.
Aicina uzmanīties no krāpniekiem sociālajos tīklos 24.04.2018.
Kuģu ceļu Karostas kanālā taisnos "GTL GT Inspekt" 24.04.2018.(1)
Ar prāmi grib izvest pusmiljonu kontrabandas cigarešu 23.04.2018.(2)
Elektrotēraudkausēšanas ceha mantu pārdos publiskā izsolē 23.04.2018.
Vācijas pilsonim samaksā par auto un paliek gaidot 21.04.2018

E e-cvetkov 08.05.2018

Edgars [slēpt]@invex.lv

E e-cvetkov 08.05.2018

PROFECTUS GROUP SIA

Kārlis Štrauss
Artūrs Štrauss
Edgars Štrauss

E e-cvetkov 08.05.2018

Информация по данным whois.nic.lv
[Domain]
Domain: invex.lv
Status: active

[Holder]
Type: Legal person
Name: PROFECTUS GROUP, Sabiedriba ar ierobezotu atbildibu
Email: [slēpt]@gmail.com
Phone: +371 27022464
Address: Auduma iela 33-2, Riga, LV-1024, Latvija
RegNr: 40103492416

[Tech]
Type: Natural person
Email: [slēpt]@gmail.com
Phone: +371 27022464

[Nservers]
Nserver: ns1.gpsolutions.lv
Nserver: ns2.gpsolutions.lv

[Whois]
Updated: 2018-05-08T11:12:41.809390+00:00

E e-cvetkov 08.05.2018

Информация по данным whois.nic.lv
[Domain]
Domain: piektaiselements.lv
Status: active

[Holder]
Type: Legal person
Name: PROFECTUS GROUP, Sabiedriba ar ierobezotu atbildibu
Email: [slēpt]@webhosts.lv
Phone: +371 27543791
Address: Auduma iela 33-2, Riga, LV-1024, Latvija
RegNr: 40103492416

[Tech]
Type: Natural person
Email: [slēpt]@gmail.com
Fax: +371 29685841
Phone: +371 29685841

[Nservers]
Nserver: ns1.dns.lv
Nserver: ns2.dns.lv

[Whois]
Updated: 2018-05-08T11:12:41.809390+00:00

E e-cvetkov 08.05.2018

Информация по данным whois.nic.lv
[Domain]
Domain: invexfinance.lv
Status: active

[Holder]
Type: Natural person
Email: [slēpt]@ever.lv
Phone: +371 22116565

[Tech]
Type: Natural person
Email: [slēpt]@ever.lv
Phone: +371 22116565

[Nservers]
Nserver: ns1.dns.lv
Nserver: ns2.dns.lv

[Whois]
Updated: 2018-05-08T11:12:41.809390+00:00

E [email protected] 21.05.2018

Не забывайте, что мошенники не дремлют и часто меняют адреса сайтов и название компаний, так на счету Edgars Štrauss (1959 года рождения ) лидера финансовой пирамиды пирамиды, следующие компании:

FINIUM, Rīga, Vaļņu iela 11-9 LV-1050
M.M.B., Rīga, Auduma iela 33-2 LV-1024
FINSOL, Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 145 k-1 KIRO, Liepāja, "Ziemas Ostas teritorija 3" LV-3401
INVEX AETERNA, Liepāja, Bāriņu iela 15 LV-3401
KAMĪNS-A, Pāvilostas nov., Pāvilosta, Smilšu iela AMTEX, Pāvilostas nov., Pāvilosta, Tirgus iela 10 INVEX FONDI, Rīga, Kaļķu iela 4 - 1 LV-1050
CAPITAL FONDI, Rīga, Vaļņu iela 11 LV-1050

Если вы внесли предоплату Edgars Štrauss, то кроме обещаний вы ничего не получите - большая часть фирм уже ликвидированно. Edgars Štrauss уже 11 лет подряд под защитой государства и в тесном взговоре , с господином Juris Aizezers ( SIA "VAĻŅU NAMS 11") осуществляют финасовые преступления - "Обещают кредит", что бы получить кредит нужно заплатить. Часто доверчивые компании платят по от 2двух до 50 тысяч евро. Предполагаемому Edgars Štrauss помогает не только красивый офис который предоставляет Juris Aizezers, но и вывеска SEB BANK под которой 11 лет подряд происходит оболванивание людей, обещая им Европейские деньги. Примета Edgars Štrauss - отрезанное правое ухо, шрамы на лице, наглая манера говорить. Работает организованной группой под защитой правительства

Международная организация факторинга (FCI), уже подняла вопрос об исключении Invex Finance из членов.

Мошенники зарегистрировали новую фирму в Литве. Эта фирма будет общаться кредит и брать предоплату с наивных предпринемателей.

Ссылка в тему (Лист преступлений):

1- http://www.la.lv/vai-krapnieks-var-dalit-eiropas-naudu/
2- http://m.pietiek.org/raksti/plaude-relingere_iesaistita_kriminalas_darbibas_ar_viltotu_parex_garantiju
3- https://www.irliepaja.lv/lv/raksti/kriminals/sakti-kriminalprocesi-pret-bijuso-domes-izpilddirektoru-strausu/
4- http://m.la.lv/vai-krapnieks-var-dalit-eiropas-naudu/
5- http://www.kurzemes-vards.lv/lv/laikraksts/numuri/2001/07/12/?p=5

E [email protected] 21.05.2018

Edgars Štrauss: "Для меня мои клиенты это Простофили, которые дают мне свои деньги. Выходя на улицу я вижу одни кошельки. Моя главная задача изъять из этих кошельков деньги". Не секрет, что Edgars Štrauss действует организованной преступной группой по предварительному сговору под патронажем государства Латвии, этому свидетельствует факт его неприкосновенности. Ежедневно обещая Европейские деньги, господа берут предоплату давая пустые обещания. Никаких инвестиций вы не получите, потратите деньги на бизнес план с которым и останетесь

Invexfinance 24.05.2018

www.invex.lv

Invexfinance 24.05.2018

Имеет ли право мошннник обещать Европейские деньги ?

Invexfinance 25.05.2018

Firma turpina mierīgi reklamēties, piedāvāt plaša profila pakalpojumus, lai gan mājaslapas sadaļā “Atsauksmes” ir minēts tikai viens projekts, kura kopējā summa ir samērojama ar mūsu iecerētā darījuma summu. Vairākums realizēto projektu ir par ļoti nelielām summām – zem 20 tūkstošiem eiro. Tādējādi var secināt, ka uzņēmumam nemaz nav atbilstošas pieredzes, lai slēgtu liela apjoma darījumus. Protams, es gribu savu naudu atpakaļ, bet vienlaikus arī brīdināt sabiedrību no šī uzņēmuma un Štrausa. Varbūt viņš cerēja, ka, ņemot vērā mūsu apgrozījumu, likšos mierā par šo iztērēto summu, taču tā nebūs,” strikta ir L. Lūse.

Как на сегодня обстоят Ваши дела?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes