Edgars Klodāns - Krāpniecība

Saistībā ar mēbeļnieku Edgaru Klodānu, pers.k.: 280182-10909, dzīves vieta Rīga, tālruņa numuri: +371 29858549 & 28888452, kurš rīkojās no SIA „LK Mēbeles”, Granīta iela 22. Šī persona vairakkārt ir ņēmusi avansus par pasūtījumiem, kuri netika veikti, vēlāk pazūdot un neatbildot uz telefona zvaniem, līdz ar to veicot apzinātu krāpniecību.
Tādēļ, lūdzu atsaukties visus cietušos, lai apzinātu patiesos krāpniecības apmērus, savāktu lietišķos pierādījumus krimināllietas uzsākšanai pret šo personu, kā arī lai uzsāktu zaudējumu piedziņu, lūgums arī atsaukties tiem, kuriem nav parakstīti līgumi, bet ir tikai mutiska vienošanās, vai arī gadījumos par darbu daļēju izpildi vai citādos naudas izkrāpšanas veidos. Tāpat, ja Jums ir kāda zināma informācija pa iepriekš minēto personu.

Kontaktālrunis: Aivars, +371 26291311