Edgars Klodāns - Krāpniecība

Saistībā ar mēbeļnieku Edgaru Klodānu, pers.k.: 280182-10909, dzīves vieta Rīga, tālruņa numuri: +371 29858549 & 28888452, kurš rīkojās no SIA „LK Mēbeles”, Granīta iela 22. Šī persona vairakkārt ir ņēmusi avansus par pasūtījumiem, kuri netika veikti, vēlāk pazūdot un neatbildot uz telefona zvaniem, līdz ar to veicot apzinātu krāpniecību.
Tādēļ, lūdzu atsaukties visus cietušos, lai apzinātu patiesos krāpniecības apmērus, savāktu lietišķos pierādījumus krimināllietas uzsākšanai pret šo personu, kā arī lai uzsāktu zaudējumu piedziņu, lūgums arī atsaukties tiem, kuriem nav parakstīti līgumi, bet ir tikai mutiska vienošanās, vai arī gadījumos par darbu daļēju izpildi vai citādos naudas izkrāpšanas veidos. Tāpat, ja Jums ir kāda zināma informācija pa iepriekš minēto personu.

Kontaktālrunis: Aivars, +371 26291311

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes