Edgars Kalnietis - Izspiež

Dotais cilvēks Edgars Kalnietis 88 gada dzimis, un ar tālr. Nr. Kas beidzas ar...039, dzīvo Saldus, bet brauc īrēt autotransportu uz rīgu! Sabojājot autotransportu ko arī pats nodošanas brīdī atdzina ka braucis pa mežu uttl. Tagad sāk šantažēt ka rakstīs visur sliktu reklāmu un citus izdomātus stāstus! Taisni raksta ka ja neatdosim naudu par to kā pats sabojāja izīrēto transportu, ir bildes pirms nodošanas bet uz to Edgaram kalnietim nospļauties viņš uzskata ka var bojāt svešu un nekas par to nav jāmaksā! Piedevām kā izteicās tā ir viņam normāla praktika no nomām dabūt visu naudu pat ja ir vainīgs, jo tā tas notiek dzīvē kā pateica Edgars! Esat uzmanīgi!

R

T Tracer 11.08.2021

Taadu pilna pasaule.patiesiibaa iziireeshanas biznesx nes zaudejumus.vienalga vai iziiree dziivokli vai auto.

E Edgars19888 11.08.2021

Viss kārtībā! Naudiņu atgrieza nav ko njemt par vienu un to pašu shviiku naudu no visiem pa 150eur...mašīna nav no salona, bet gan nobraukta iidz bezsamaņai... Un ir kas atmet ar roku saviem 150eur un taa taas nomas pelna😊 tad jau sanāk labi noteikt... 😉