Edgars Emsiņš - Krāpsānās

Edgars Emsiņš ar sievu Diānu Hutkovsku nesamaksāja īri, komunālos maksājumus, dzīvokli izdemolēja, kāpņutelpās izsita stiklus, sita sievu, naktīs ar pudeles brāļiem ārdījās, bērns raudāja, kaimiņi bija šokā, kad tas tapa zināms izīrētājam, tad vienkārši aizlaidās projām kā veca zaķpastala.
Strādā būvniecībā, kur rīkojas līdzīgi.

Nekad nesadarbojaties ar EDGARU EMSIŅU.

J

E Edgars Emsins 27.01.2017

Edgars Emsiņš - ko tev varu atbildēt,Zaķpastala ir cilvēks,kas raksta komentāru anonīmi kā tu.Ja tev tāds naids pret mani,kādēļ to raksti tikai tagad.Kā nekā es jau gadus trīs dzīvoju savā dzīvoklī.Vai tu biji visu šo gadu dziļā komā.Laikam tu mani ļoti labi pazīsti,tad uzzvani vai uzraksti,satiksimies ,pastāstīsi,ko es tev izdarīju.

J Jānis Kw 31.03.2023

Edgars Emsiņš - lidmašīnā uzbrūk savai ģimenei, citiem pasažieriem, tiek arestēts.