www.sudzibas.lv Edgars Blomkalns Sola taisīt remontu, naudu paņem un pazūd.

Edgars Blomkalns - Sola taisīt remontu, naudu paņem un pazūd.

Sākumā cenšas iegūt uzticību. Sola taisīt remontu. Paņem naudu un pazūd.
Sarakstē var redzēt, ka viņš izdomā dažādus attaisnojumus, tikai lai neveiktu savu darbu, par kuru jau iepriekš ir saņēmis naudu. Sākumā cenšas būt pieklājīgs, stāsta par paveiktajiem darbiem, savu pieredzi. Pašlaik strādā Valmieras "depo" dārza nodaļā. Pielikumā ir redzama sarakste un viņa foto.

G Gunārs Gunča 02.09.2018

Sarakste.

J Jānis Ausainais 03.09.2018

Tāpēc ar visiem tiem algotajiem strādniekiem ir VIENMĒR jāparaksta līgums! Teiksim... ka algotais strādnieks apsolās mēneša laikā izdarī remontu jūsu dzīvoklī un nedot viņam visu summu uzreiz bet avansu kādus 10-20% celtniecības materiāliem ! Izdarīju tādus secinājumus pēc tā kad pašam līdzīga situācija bija.Mums bija tāds "meistars" kurš apsolīja izdarīt remontu vannas istabā trīs nedēļu laikā noņēma izlietni,podu, atvienoja ūdeni un pazuda uz 2 nedēļām ar visu naudu atradām viņu tikai tāpēc ka paziņas policijā strādā , tagad bez līguma nevienu nealgoju un jums silti iesaku

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 16.09.2018

Varu palīdzēt (paātrināt) naudas atgriešanu tiesiskā ceļā: [slēpt]@inbox.lv