www.sudzibas.lv Eddy Ragins Krāpnieks ar tulkošanas darījumā

Eddy Ragins - Krāpnieks ar tulkošanas darījumā

Ļoti iespējams, ka man vienīgajai ir gadījies tā, kā ir gadījies, saistībā ar personu Eddy Ragins (šādi var atrast facebook.com), taču ja nu kāda iemesla dēļ jums sanāk ar šo cilvēku saskarties, padomājiet divreiz! Diemžēl savas cilvēcības un vēlmes ticēt cilvēkiem dēļ uzķēros un konkrētu krāpnieku. Situācija īsumā - cilvēks palūdza, lai iztulkoju diezgan sarežģītu tekstu, jo pašam ir ļoti daudz darba un visu paspēt nevar. Piekritu, jo solītā samaksa bija ļoti laba, kā arī atbilstoša konkrētā teksta sarežģītības pakāpei. Kad jau biju iztulkojusi pirmo tekstu un nosūtījusi, sākās problēmas ar naudu, teica, ka to it kā nosūtot viņam tulkojuma pasūtītāji, taču pēc pāris nedēļu gaidīšanas naudu atsūtīja. Nodomāju - visādi var gadīties, jo naudu taču tomēr saņēmu. Tad sekoja nākamais lūgums jau ar garāku un vēl sarežģītāku tekstu, kuru arī piekritu tulkot, jo piedāvātā nauda bija ļoti laba. Iztulkoju to, nosūtīju, tulkojot šo tekstu visu laiku tiku skubināta, ka vajag ātrāk, viņam prasa jau pasūtītāji utt. Nosūtīju tekstu, tas bija 6.aprīlī (!!!), Bet naudu vēljoprojām neesmu saņēmusi un man tiek stāstītas atrunas un šobrīd jau vairs vispār neatbild uz ziņām. Pati jau šobrīd saprotu, ka esmu iznesta cauri, taču gribu brīdināt citus, kas varbūt arī nodarbojas ar tulkošanu neuzķerties!