www.sudzibas.lv Edan Interneta provaideris

Edan - Interneta provaideris

Esmu ļoti neapmierināts par kompānijas "Edan" sniegtajiem interneta pakalpojumiem.
Internets ir ļoti nepastāvīgs un lēns, brīziem tā pat nav veselu dienu.
Un tas viss, kas ir sarakstīts viņu reklāmu lapiņās ir pilnīgs blefs, nekas no tā visa nav patiesība!

E

MacBeton 20.08.2011

Nu tad griezies pie sava datorspeca, kurš apmēram stundas laikā diagnosticēs kur ir vaina, pierādīs to, un Edanam varēsi nemaksāt.

J juris 22.08.2011

Kaut gan edan ir maz latviski runājošu cilvēku, tas ir vienīgais mīnuss. Par servisu nevar sūdzēties, lēti un kvalitatīvi.

Ieteiktu biežāk pārbaudīt savu e-pastu, jo ap to laiku, kad tu ievietoji sūdzību tika nosūtīts brīdinājums, ka interneta nebūs.

M Midzenis 25.11.2014

Dzīvoju Āgenskalnā. Pirms tam bija Balticom - padārgi un pa laikam zuda internets (visu laiku domāju, ka pie vainas man rūteris, jo pa lēto nopirkts). Saistības beidzu ar Balticom, kad uzzināju, ka jamie mainījuši maksājumu likmi, bet sūta man rēķinus par veco - dārgāku (man bija pieslēgums bez līguma). Galīgi nejutās vainīgi - man pašam vajagot interesēties. Nākamjā dienā atslēdzos. Pieslēdzos Edan - sanāca par trešdaļu lētāks, ātrs un arī manam rūterim izrādijās, ka nav ne vainas. Nez.. man pagaidām tikai pozitīvas atsauksmes.