www.sudzibas.lv Edan Krāpšana un slikta attieksme pret klientu!

Edan SIA interneta provaideris - Krāpšana un slikta attieksme pret klientu!

Konkrētais uzņēmums Edan piedāvā savus pakalpojums Ādažos, optiskais internets + digitālais tv, pakalpojuma izmaksas tiešām šķita fantastiskas. Uzņēmuma piedāvājumu saņēmu pastkastē aizlīmētā aploksnē ar mana dzīvokļa adresi. Atverot to biju patīkami pārsteigts 250 mbit/sec (optika) + tv (interaktīvais) tikai 10,00 Euro mēnesī šķiet Super. Zvanu piesaku pakalpojumu (laiks + - 11: 00) , viss labi datums norunāts. Esot nepieciešams labs wf-fi rūteris lai nodrošinātu šo ātrumu kas tiek laicīgi izdarīts. Taču te nu bij, tās pašas dienas vakarā saņemu zvanu no šīs pašas kompānijas darbiniekiem: jūsu adresē varam nodrošināt 100 mbit/sec internetu. Tad nu lūk kādā stilā darbojas šis uzņēmums. Neuzķeraties!!!

Papildināts Stobos 27.01.2017

Kā arī kā redzams piedāvājumā cena ir ar *beztermiņa līgumu, tā nebūt nav, pieslēdzot šī cena ir tikai ja maksā par gadu uzreiz(uz priekšu ) vai arī slēdzot līgumu uz gadu !!!

T Tong Po 27.01.2017

Hmmm, īsti nesapratu, kā tieši kompānija tevi apkrāpa?

S Stobos 27.01.2017

Piedāvājums bij uz 250 mbit/sec bet reali var knapi 100/mbit/sec nodrosinat

T Tong Po 27.01.2017

Manā sapratnē, tev ir atsūtījuši kļūdainu piedāvājumu. Laikam varētu runāt par krāpšanu, ja apzināti noslēgtu ar tevi līgumu un iekasētu no tevis naudu kā par ātru pieslēgumu, bet nodrošinātu kaut ko pavisam citu, lēnāku un lētāku.
Patreiz gan ir tikai kļūdaina vai nepatiesa reklāma.

A agris98 28.01.2017

100 mb/s un televīzija 10 euro.. Nevajadzētu želoties. Daudzi laukos maksā ap 30 euro par internetu 1mb/s un lattelekom televīziju..