www.sudzibas.lv Vip-rent.lv autonoma Palikām bez mašīnas ar 2 bērniem un koferiem

Vip-rent.lv autonoma - Palikām bez mašīnas ar 2 bērniem un koferiem

Jau martā sazinājos ar šo kompāniju, lai rezervētu automašīnu. Izrunājām visu konkrēti un mašīnā tika rezervēta (skatīti bildes) . 24. Julija (aptuveni 2 nedēļas pirms brauciena) , vēlreiz sakontaktējos ar kompāniju, lai noskaidrotu vai viss spēkā uz ko bija pozitīva atbilde. Šodien ielidoju un man pasaka, ka mašīnas nav. Izvairieties!

I

I IneseSk 06.08.2022

Atvainojos, sajaucu kompanijas. Mes gribejam iret no vip-rent.lv un mes palikam bez mashinas.

Eco rent ar mani sazinajas izlasot sho sudzibu un piedavaja palidzet ar mashinas iri! :)

P PatiesiibasMeka 07.08.2022

Izskatās gan ka tu pati neko nesaproti kas ir kas

B Bez_vārds 07.08.2022

Galvenais jau sūdzības virsrakstā pieminēt bērnus. Itka tas būtu kāds ekskluzīvs variants.

J Jurgiskam 16.06.2023

Vip-rent arī mani šodien uzmeta. Divas dienas pirms mašīnas saņemšanas. Neko nepaskaidroja. Kad zvanīju uzzināt kas noticis, teica ka neko nezinot, neesot uz vietas un īsziņu neesot sūtījis.. Solīja atzvanīt, bet neatzvanīja. Neiesaku.