www.sudzibas.lv EcoRent autonoma Nepilda solijumus!

EcoRent autonoma - Nepilda solijumus!

Ja kādreiz vēlaties nomāt mašīnu un vēlāties atsauksmes, tad nu dziemžēl nekādā gadijumā neiesakam nomāt to EcoRent autonomā. Tu nekad nevari būt pārliecināts, ka pirms nedēļas sarunātā mašīna būs piegādāta norunātajā dienā. Labā roka nezin, ko dara kreisā, vienvārd sakot divi priekšnieki , kuri nezin viens par otra darbu .. Viens apsola, saraksta papīrus, bet pēc nedēļas, kad mašīnai jābūt pie durvim , otrs pasaka , ka neko nezin un mašīna atdota citiem!!! Nu lūdzu neuzraujaties uz viņiem, lai neizčakarētu dienu kā mums!

P patmalnieks 26.01.2016

Solījumu nepildīšana izskatās ir šī uzņēmuma prioritāte. Līdzīgs gadījums atgadījās arī ar mani. Solīja piegādāt divus auto noteiktajā dienā noteiktejā laikā - rezultātā dabūjām vienu auto ( nemaz ne tādu par kuru bija runāts ) un ar nieka piecu stundu nokavēšanos. Neiesaku paļauties uz šo uzņēmumu un it sevišķi plānot ilgu sadarbību, jo kad lieta nonāk līdz auto apkopei, vieglāk ir pašus uzmeklēt un ar degunu iebikstīt auto kapotā, nekā sagaidīt kādu pretim nākošu soli no viņu puses. Esmu ļoti vīlies šajā uzņēmumā un ieteiktu izvēlēties kādu citu auto nomu, ja vien nevēlaties jautrāku dzīvi un pabojātus nervus=)