www.sudzibas.lv ecogaze gazes apparaturu uzstadisana

ecogaze - gazes apparaturu uzstadisana

Es ieliku gazi saja kantori.Milie cilveki neuzkeraties, uz siem krapniekiem.Vini jums teiks.ka izdaris viena diena.Beigas sanaks ta,ka nebrauks ne ar gazi ne ar benzinu.Meiginas jus pierunat ka ta jabut,esiet uzmanigi saudzejiet nervus un naudu. Automasinas vini nesajedz neka!!! Ja ir tadi pasi cietusie ka es. Ludzu atsaucieties !!! mans e-mails [slēpt]@mail.ru

B BuKaka 12.10.2012

Es liku gāzi pie henrihgāze Ganību dambī, ir dārgāk kā citur bet kvalitāte un serviss ir ļoti labā līmenī.pats jau no pavasara būšu 15000 norullējis un pagaidām nekādu problēmu:) Esiet uzmanīgi ar citiem kantoriem..viennmēr pačekojiet internetā atsauksmes!!! Starp citu esiet prātīgi arī ar gāzi no ecogāze un progāze! uz doto brīdi vislabākie dzinēja un patēriņa rādītāji ar Latvijas propāna gāzi. Tas tā informācijai!