www.sudzibas.lv Ecodumas Slikts serviss

Ecodumas - Slikts serviss

Šodien, 22.08.2022. , iegāju alfa akropole veikalā “Ecodumas”, lai iegādātos elektrisko cigareti jeb tā tautā saucamo “Veipu”. Ieejot veikalā “ecodumas”, pajautāju pārdevējam ko vinš labāk ieteiktu izvēlēties? Uz šo jautājumu saņēmu sekojošu atbildi - iesaku labāk vispār nepīpēt. Tā es viena pati bez konsultācijas, bez palīdzības mēģināju izvēlēties sev šo elektronisko cigareti. Pārdevējs vienkārši sēdēja un darīja savas lietas. Kad izvēlējos beidzot, tad no pārdevēja jautājums - kāpēc tieši šito?
Varbūt tāpēc, ka es to izvēlējos, jo jūsu konsultācija un attieksme bija vienkārši briesmīga un 0. Briesmas! Pēcāk nožēloju, ka vispār kaut ko nopirku un pēc pirmā jautājuma jau neizgāju ārā!

K

S Suitfree 22.08.2022

ja jums nav atkaribas no nikotina un ieprieks nepipejat tad salt zero ir laba lieta vienigais ir dargi, perku pa 5.90e.