www.sudzibas.lv Eco Baseini SIA Neizdara darbu, saņēma naudu un pazuda ar galiem!

Eco Baseini SIA - Neizdara darbu, saņēma naudu un pazuda ar galiem!

️Nevienam Neiesaku‼️
Uzmanieties‼️
Sia "Eco Baseini" patiešām ir Eco Baseini, gan kvalitāte, gan paši kā cilvēki!
Andis šķensbergs, kas stādās priekšā, kā ļoti zinošs, pārliecinošs cilvēks-
... Kā reklāmā Sola, ka izdarīs no a-z... Neizdara neko no tā!
Saņem naudu un pazūd ar galiem!
Kā Saka, pat instrukciju neatstāja!
Nevienam neiesaku ar viņu un viņu Eko firmu kontaktēties😬😬😬ja negribat palikt bez naudas un bez baseina!

Z

E ECO Baseini 06.06.2020

Mīļie cilvēki vai tad tiešām jūs esat jocīgi vai kas ?
Baseins tak ir uzstādīts jūsu pagalmā un pieslēgts pilnā apmērā un funkceonāls.
Jūs tak esat uzmetuši mūs un neesat samaksājuši mums atlikušo summu par baseinu par ko jūs runājiet .
Jūs tik esat samaksājuši pirmo iemaksu. Jums smiekli pašiem nenāk.
Pielikumāa bildes no jūsu pagalma..

Z Zuze 07.06.2020

Jā... Shēma jums ir labi izstrādāta, par to neviens nešaubijās.
Dodu iespēju jums vērst visu par labu līdz pirmdienai.

E ECO Baseini 07.06.2020

Shēmas nav. Ziņoju, ka baseins pilnībā tika uzstādīts 27.05, izņemot baseina trepi. 27.05 mēs Jūs informējām, ka krava, kurā ietilpa baseina trepe, tiks izsūtīta uz Latviju 3.06. Ir jāapzinās, ka pandēmijas laikā kravas pārvadājumi un sadarbība ar piegādātājiem nenorit kā ierasts, bet nevienā brīdī mēs neziņojām, ka baseina trepe netiks piegādāta vispār. 5.06 trepe tika saņemta Latvijā. Šodien ir 7.06, svētdiena, sakiet, kurā brīdī Jums radās aizdomas par to, ka mums ir krāpnieciski nolūki? Mēs lūdzam Jūs atsaukt nepatieso sūdzību un telefoniski iesūtītos draudus. Uz turpmāku sadarbību!

Z Zuze 07.06.2020

ECO Baseni, atbildam jums publiskā telpā, jo nedēļas laikā jūs necenšaties mums atzvanīt uz mūsu neskaitāmajiem zvaniem. Mēs neprasam jūs atsaukt ziņu par to, ka esam jums veikuši tikai pirmo iemaksu, jo naudas nodošanas faktu var apliecināt kameru ieraksti, viņi bija divi. Jūs atvedāt baseinu, ielikāt bedrē, kautkā krustu šķersu salikāt trubas, vienu otrai pāri, nevus blakus. Jūs nebijāt aprēķnājuši, kad mūsu attālums un kritums cirkulācijas sūknim ir par lielu, par šo problēmu es jums rakstīju un zvanīju. Jūs atbildējāt līdz šim? Mēs meklējām citu meistaru kas pārtaisa. Mēs izskatās par kopējo summu ko samakājām nevaram saņem pat elementāru informāciju, kā pārslēgt gaismām citu krāsu, jo jūs taču neceļat klausuli. Kur vēl par garantijām runāt. Es domāju kad visi saprot kapēc tādas lietas tiek apspriestas publiskā telpā, ne jau mūsu vainas pēc. Ja ir par maz informācijas nākošajā vēstulē varam vēl apspriest.

BondsBonds 08.06.2020

Šo sūdzību lūdzu uz zelta sienas piespraust! Zelta klients kā saka. :d