www.sudzibas.lv Ebaypiegade.lv Aizmugurisks papildu rēķins

Ebaypiegade.lv - Aizmugurisks papildu rēķins

Šā gada 25. Decembrī pasūtīju 2 lietas e-bay. Nolēmu izmantot ebaypiegade.lv.
Vairākas reizes transporta izbraukšana tiek atlikta, viņu websaitā, kur ir iespēja sekot sūtījumam vienīgais, kas ir redzams, ka gaida iekraušanu un tiek gatavots izsūtīšanai.

Jau 2 reizes pēc kārtas izsūtīšana tiek pārcelta. Pēkšņi es saņemu rēķinu, ka man vēl papildus jāmaksā 19€ par muitošanas procedūrām.

Jāsaka, ka iepriekš bija zināms par nepieciešamību muitot un netiku informēts brīdī, kad veicu pasūtījumu.

Lūdzu, meklējiet citus kantorus. No šiem var visādus brīnumus sagaidīt.

03.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Jānis Adijāns 03.02.2021

Kļūda tekstā: pērnā gada 25. decembrī
Papildus informācija: sazvanīju viņu biroju, bija skaidra nevēlēšanās problēmu risināt saņēmu apgalvojumu, ka viņiem tas nebija zināms. Nē, viņiem TAS BIJA ZINĀMS.

Papildināts Jānis Adijāns 03.02.2021

Pēc šīs sūdzības iesniegšanas man personīgi piezvanīja šī uzņēmuma īpašnieks un, uzstāja uz savu un neļaujot izteikties teicās, ka rēķins ir jāapmaksā un nekādus manus argumentus neņēma vērā.
Uzstāja uz to, ka atmuitošana ir ļoti liels darbs un par to ir jāmaksā.

Sūdzība nav atrisināta, un šķiet, ka man nekas cits neatliks, kā izmantot savas likumiskās tiesības.

Papildināts Jānis Adijāns 09.02.2021

Šobrīd ir sajūta, ka problēmu risināt nevēlas. Nosūtīju e-pastu, kā vienojāmies ar lūgumu nomērīt, nosvērt un sagatavot nodošanai trešās puses kurjeram. Palūdzu arī par šo 10 minūšu darbu izrakstīt un atsūtīt man rēķinu.

Šobrīd izskatās pēc pilnīgas ignorances un nav nekādas atbildes un vēlēšanās neko risināt
Ne sūtījuma mērījumi nedz arī apstiprinājums/norādes, kā rīkoties tālāk.

Atbilde no Ebaypiegade.lv Support Pārstāvja atbilde 16.02.2021

Labdien Jāni!

Kā jau e-pastu sarakstē vienojāmies, tad Jūsu sūtījums tiks sagatavots izsūtīšanai un Jums tiks paziņoti iepakojuma izmēri un svars tiklīdz noliktava Apvienotajā Karalistē būs sašķirojusi pakas un sagatavojusi tās izsūtīšanai. Lai atrastu Jūsu pakas ir jāpāršķiro visas saņemtās pakas, ko noliktava ir saņēmuši ilgstošā periodā.

Kā jau Jūs informējām, tad jaunās prasības saistībā ar BREXIT rada ļoti lielus sarežģījumus ierastajā sūtījumu transportēšanas kārtībā. Līdz ar to klientiem, kas nevēlas lai viņu sūtījumi tiktu atmuitoti tie tiks atšķiroti un nolikti atsevišķi izsniegšanai klienta izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam!

Atbilde no Ebaypiegade.lv Support Pārstāvja atbilde 09.07.2021

Ar prieku varam paziņot, ka sūtījumi un kravas no Apvienotās Karalistes tiek transportētas bez kavēšanās un operatīvos termiņos, ievērojot jauno transportēšanas un deklarēšanas kārtību, kas stājās spēkā no 2021.gada 1. janvāra! Pateicoties mūsu īpaši izstrādātajam risinājumam, klientiem ir iespēja Apvienotās Karalistes sūtījumus deklarēt un atmuitot VID EDS sistēmā BEZ MAKSAS!

Papildus informējam, ka esam atvēruši jaunu pārstāvniecību POLIJĀ! Un tagad klienti var iepirkties Vācijas, Lielbritānijas un Polijas interneta veikalos!

Ar cieņu ebaypiegade.lv komanda!

Komentāri (6)

E eis315 10.02.2021

Labdien!
Man arī identiska problēma ar viņiem. Nosūtiju vēstuli, ka nodošu nosūtīšanai trešajai personai, un saņēmu tikai atbild par kaut kādu ilgo šķirošanu.
Ja šīs uzņēmums domā, ka Patērētāju tiesību aizsardzības likums nav viņiem saistošs, tad iesaku tomēr iepazīties.

E Ebaypiegade.lv Support Pārstāvja atbilde 16.02.2021

Labdien!
Nodošana klientu izvēlētajām trešajām personām tiks nodrošināta brīdī, kad visa krava būs sašķirota un sagatavota sūtīšanai. Tad arī būs Jums individuāli sakomplektēta paciņa ko varēsiet saņemt ar izvēlēto pakalpojuma sniedzēju.

Ņemot vērā sarežģījumus transportēšanā pēc BREXIT - izvest sūtījumus no Apvienotās Karalistes var tikai un vienīgi veicot visas nepieciešamās muitas formalitātes. Tās mēs šobrīd formējam ar atpakaļejošu datumu, jo pilnīgi visi sūtījumi noliktavā ir saņemti kā "domestic", jeb vietējie sūtījumi. Līdz ar to process ir sarežģīts un laikietilpīgs. Mēs ikdienā strādājam kā ar muitas brokeriem, tā ar Valsts Ieņēmumu Dienesta amatpersonām, lai legāli šo kravu varētu saformēt un izvest no Apvienotās Karalistes un ievest Eiropas Savienībā. Ar šādu procesu mēs saskaramies pirmo reizi, līdz ar to paralēli mūsu darbinieki mācās darba procesā kā to visu saformēt.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, kā arī par ilgo sūtījumu apstrādes procesu.

Kā jau publiski esam informējuši klientus, tad sūtījumu pieņemšana Apvienotās Karalistes noliktavā šobrīd ir apturēta uz nenoteiktu laiku. Jaunā izvešanas kārtība rezultātā nebūs izdevīga ne mums kā pakalpojuma sniedzējam, ne arī klientiem. Tādēļ alternatīvi aicinām izmantot mūsu Vācijas noliktavu preču saņemšanai no interneta veikaliem.

Ļoti ceram, ka ar laiku Apvienotā Karaliste panāks politisko vienošanos ar Eiropas Savienību un "normāla" kravu plūsma atjaunosies abos virzienos.

Ar cieņu, ebaypiegade.lv komanda.

V VAFELE 11.04.2021

Wow, kurš tad no ebaypiegade.lv cenšas veikt damage control?
Vienkārši, atņemat Dairim telefonu, lai vispār ar klientiem nerunā, lai sēž savā tronī, un audzē resno d..su, un maksā kādam kurš prot apkalpot klientus, vai vismaz radīt sajūtu klientiem, ka ir ieinteresēti palīdzēt.

Ar cieņu.
Viens no ebaypiegade nekompetentās darbības upuriem!

E Ebaypiegade.lv Support Pārstāvja atbilde 09.07.2021

Ar prieku varam paziņot, ka sūtījumi un kravas no Apvienotās Karalistes tiek transportētas bez kavēšanās un daudz ātrākos termiņos, ievērojot jauno transportēšanas un deklarēšanas kārtību, kas stājās spēkā no 2021.gada 1.janvāra! Piedāvājam EKSPORTA AĢENTA pakalpojumus arī no privātpersonām iegādātām precēm EBAY vai citās sludinājumu vietnēs, ja nosūtītājam nav sava EORI numura!

Papildus informējam, ka esam atvēruši jaunu pārstāvniecību POLIJĀ! Un tagad klienti var iepirkties Vācijas, Lielbritānijas un Polijas interneta veikalos!

Ar cieņu ebaypiegade.lv komanda!

V VAFELE 11.04.2021

Es kā viens no ebaypiegade nekompetentās darbības upuriem, atzīštu ka izklausās pēc ļoti ticama apraksta!
Strukturēti, un pieklājīgi - ebaypiegade (Dairim) ir ko pamācīties!

Es ceru ka UK aiziešana no EU, radīs ļoti lielas problēmas šim uzņēmumam, jo arī man jāiet cauri visam šim UK murgam lai dabūtu vienu nolāpītu paku 3 mēneši pēc nopirkšanas (nopirku UK 2020, dec.)...

Murgs kaut kāds.

E Ebaypiegade.lv Support Pārstāvja atbilde 09.07.2021

Labdien!

Informējam, ka Apvienotās Karalistes aiziešana no EU ir radījusi uzņēmumam jaunas iespējas piedāvāt klientiem ne tikai sūtījumu un kravu piegādes, bet arī muitas noliktavas pakalpojumu sniegšanu kravām ne tikai no Apvienotās Karalistes, bet arī no Norvēģijas, Krievijas un Šveices.

Ar prieku varam paziņot, ka sūtījumi un kravas tiek transportētas bez kavēšanās un daudz ātrākos termiņos, ievērojot jauno transportēšanas un deklarēšanas kārtību, kas stājās spēkā no 2021.gada 1janvāra!

Papildus informējam, ka esam atvēruši jaunu pārstāvniecību POLIJĀ! Un tagad klienti var iepirkties Vācijas, Lielbritānijas un Polijas interneta veikalos!

Ar cieņu ebaypiegade.lv komanda!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes