www.sudzibas.lv Easywood Algas aploksnē

Easywood - Algas aploksnē

Labdien!
Vēlos informēt par uzņēmumu Jēkabpilī Easywood Sia, kura valdes loceklis vai priekšnieks ir Jurijs Šilins. Viņš pieņem darbā strādniekus savā kokapstrādes cehā, kur strādnieki vergo vienkārši par 500 eur mēnesi bez atelpas. Minimālo algu viņš maksā uz kartes, bet atlikumu konvertē! Aizbildinoties ar to, ka nevarot nopelnīt! Naudu konvertē pamet kā sunim it kā tu būtu viņam parādā. Ja jūs pēc darba pie viņa nonāksiet bezdarbniekos, tad nesaņemsiet neko. Jo bezdarbnieka pabalstu jums aprēķinās no naudas kura tika skaitīta uz kontu. Kokapstrādes uzņēmumā viņš savus materiālus taisa no trešās šķiras dēļiem kurus atved sapelējušus un J. Šilinam tas ir izdevīgi veidot paneļus un brusas klientiem melojot, ka no pirmās šķiras materiāla tie taisīti. Arī celtnieki viņam ir, kuriem tāpat maksā algas konvertē! Ja esat cietuši arī strādājot šādā veidā Easywood pie J. Šilina iesaku griezties valsts ieņēmumu dienestā ar iesniegumu, lai aiztaisa ciet viņa uzņēmumu. Tāpat arī darbiniekus nenodrošina ar individuālajiem darba aizsardzības līdzekļiem. Ja darbā gūstat traumu, tad J. Šilins iedod 50 eur un pasaki, ka traumu guvi mājās. Tas pats arī attiecās uz viņa pakalpiņu kokapstrādes cehā, kurš ir meistars Andris rimeiķis, kurš lien j. Šilinam di*** un Stuči visus darbiniekus pa minūtēm un sekundēm. J. Šilins no firmas naudas taisa sievas vecākiem māju Jēkabpilī, Aldaunes ielā. Viņa sieva arī strādā viņa uzņēmumā par darba aizsardzības speciālisti, kura darbā nereiz nav redzēta un nevienu papīru nav devusi parakstīt. Tas viss acu aizmālēšanai.

K

Komentāri (3)

micor2020 07.04.2020

Я понимаю что сейчас сложно найти работу.
НО вы сами согласись на такие условия, а сейчас жалуетесь. Вам непосредственно нужно разговаривать с начальников. А не писать сюда жалобы.
Можете также пожаловаться в налоговую, но я бы посоветовалбы это делать после того как вам заплатят.

Работяга 07.04.2020

он себя похоронит там досками раньше чем ему заплатят. у нас в риге также работают, чтобы положить доску нужно бежать с ней, если тот кто пилит доски попадет под пилу то он отправится в морг а вы на нары потому что потом полиции не обьеснить что вы с досками бегали и пилили на скорость в полиции будут думать что вы пильщика сами толкнули доской а не условия работы такие..

B benskiecasino 07.04.2020

da pańemj šefam iepis pa żokli un priekšejo stiklu izsit mašīnai, zinās kā cilvēkus apist

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes