www.sudzibas.lv EasyDance Nepilda pienakumus

EasyDance - Nepilda pienakumus

Ta nu gadijies ka sakam apmeklet sis deju studijas kursus. Izvelejamies sev valsa kursu.Viss sakas ar divam nodarbibam pie pilnigi neprofesionala jauniesa Kristapa Paegles. Jaunietis pat nevareja sakt dejot un skaitit muziku, prasija lai pasi sakam dejot. Nodarbibam pilnigi nebija temas, vienkarsi macijamies mums neizprotamus solus un atkartojam, nekas netika labots. Mums paveicas ka otraja nodarbiba atnaca kada meitene (velak uzzinajam ka pasniedzeja ) kura nedaudz mums palidzeja, sakam saprast kas tas valsis tads ir.Nakamas nodarbibas sakuma mums pazinoja ka Kristaps ir atlaists, un vina vieta bus ta meitene Helena Rozenbaha.Visu sakam macities no jauna, sakot ar pamatsoliem, muzikas ritmu un visu ko isti jau saprast nevaru, dejot gan sanaca.Ka tikai mani personigi un gruppu viss saka apmierinat, sakam dejot nevis skibi skraidit, Helena mums visiem uzrakstija ka vairs nesrdasot EasyDance, kaut kadu savstarpeju problemu del.Bijam meginajusi uzzinat pie sekretares kas pa vainu, ta saka kaut kadu murgu.Kursam itka ielikta jauna pasniedzeja!Es nesaprotu kas ta par skolataju mainu, kadel pasniedzeja kas mums patik vairs nevarot stradat.Mes visi samaksajam labu naudu, bet preti sanemam pilnigu neprofesionalitati.Neiesaku apmeklet so studiju, kaut gan man nav zinams kas ir parejas nodarbibas, varbut tik man ta paveicas.

J

V Vita Taube 25.03.2015

Sazinājos ar konkrētā kursa dejotājiem, kas turpina pie mums nākt un neko par šo ierakstu nezina. Šo ierakstīja pati atlaistā pasniedzēja Helēna, kura drīzumā tiks saņems kriminālpantu par krāpšanu grupā! :)